» کوین ها » ارزدیجیتال NFT های شگفت انگیز (روزهای بد)
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال NFT های شگفت انگیز (روزهای بد)

2024-06-05 007

درباره NFT های شگفت انگیز (روزهای بد)

روزهای بد NFT های شگفت انگیز (MNFT) چیست؟ Bad Days یک بازی تعاملی تجارت و مبارزه مبتنی بر بلاک چین است.

با الهام از سریال کارتونی خنده دار خود استن لی در یوتیوب به نام روزهای بد که می توانید در کانال Marvelous TV پیدا کنید: https://www.youtube.com/c/MarvelousTV/videos ، روزهای بد به بازیکنان اجازه می دهد تا جمع آوری، فیوز، نبرد، و ابرقهرمانان مبتنی بر توکن را تجارت کنید.

انتشار روزهای بد آلفا شامل 12 ابرقهرمان است و شخصیت های جدیدی در هر فصل در دسترس هستند.

شخصیت‌های روزهای بد در 5 مقیاس نادر متفاوت هستند: رایج، غیر معمول، نادر، افسانه‌ای و افسانه‌ای – و 5 سطح ویژگی که توسط شبکه برق اندازه‌گیری می‌شوند و به عنوان شبکه برق شناخته می‌شوند، هر کاراکتر روزهای بد یک رمز سفارشی ERC-1155 غیر قابل تعویض است (NFT) ) دارای ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است و می تواند وارد نبردهای PVP، PVE و 3v3 شود، با هر برد امتیاز نبرد (BP)، تکه تکه های MNFT و آیتم های بازی که برای باز کردن ابرقدرت ها و ساخت ویژگی های بازیکن استفاده می شود، کسب می کند. این شخصیت‌ها را می‌توان با هم ترکیب کرد تا عرشه‌های جنگی منحصربه‌فرد ساخته‌شده توسط بازیکنان تولید شود که می‌توان از آن‌ها در عرصه‌های نبرد استفاده کرد.

اکوسیستم روزهای بد نیز فرآیند منحصر به فرد خود را دارد که به نام فیوژن شناخته می شود. دو نوع فیوژن وجود دارد. اول، فرآیند انتقال ابرقدرت ها از یک شخصیت به شخصیت دیگر، قفل شدن دائمی به شخصیت، ایجاد یک دارایی کاراکتر NFT سفارشی و منحصر به فرد است. دوم، فرآیند تراز کردن ویژگی‌های نادر و شبکه قدرت است. فرآیند دوم نیاز به سوزاندن شخصیت روزهای بد (BDC) دارد، بنابراین عرضه (BDC) کاهش می یابد.

بنیانگذاران NFTهای شگفت انگیز (روزهای بد) چه کسانی هستند؟

Bad Days در سال 2020 توسط Marvelous NFTs – یک استودیوی بازی سازی متمرکز بر فناوری و هنر که توسط دامیان رولوینک و دیوید پالمر تأسیس شد، ایجاد شد.

دامیان رولوینک مدیر عامل فعلی این پلتفرم است. دامیان بیش از 20 سال تجربه در زمینه مهندسی و مدیریت پروژه، متخصص در پروژه های با بودجه دولتی، انباشته است. دامیان که از علاقه مندان به بازی و اولین پذیرنده بلاک چین بود که از سال 2014 شروع شد، علاقه خاصی به بازی های بلاک چین و فضای NFT پیدا کرد و الهام بخش او برای ایجاد این پروژه شد.

دیوید پالمر مدیر اجرایی فعلی و یکی از بنیانگذاران Marvelous NFTs است. دیوید دارای 25 سال سابقه کار به عنوان سرپرست و مدیر تیم ها است که سمت سرپرستی یک شرکت ساختمانی را در اختیار دارد. دیوید برای اولین بار با معاملات روزانه ارزهای دیجیتال به فضا معرفی شد و به زودی از این فرصت برای تعامل تمام وقت با صنعت بهره مند شد. در سال 2018، دیوید شروع به تولید ویدیوهای تبلیغاتی و بازاریابی برای طیف متنوعی از پروژه‌ها و شرکت‌های بلاک چین کرد و شبکه گسترده‌ای از رهبران پروژه و مخاطبین تیم ایجاد کرد. علاقه خاصی به پروژه‌های بازی NFT، آزمایش اکسپلویت، و کمک به فرآیندهای آلفا و بتا، همراه با مجموعه‌دار مشتاق کمیک‌ها و یادگاری‌های مارول برای سال‌ها، جمع‌آوری بیش از 20000 NFT، مشارکت در بنیان‌گذاری NFT‌های Marvelous برای او یک تکامل طبیعی بود. .

چه چیزی روزهای بد را منحصر به فرد می کند؟

هر شخصیت روزهای بد (BDC) دارای شبکه‌های قدرت ویژگی قابل ارتقا است و هر شخصیت مجموعه حرکات جنگی ابرقدرت خود را دارد. فرآیند ادغام به مالکان اجازه می دهد تا ابرقدرت های شخصیت های روزهای بد (BDC) خود را سفارشی کنند و انواع گزینه های جنگ استراتژیک و ساخت های منحصر به فرد را در میان شخصیت های روزهای بد (BDC) تولید کنند، با افزودن مکرر مجموعه شخصیت های جدید و کارت های نبرد (BC) که مالک می تواند کارت های نبرد اضافی جدید (BC) را ترکیب کنید و شخصیت های قدرتمند ایجاد کنید. شخصیت ها به 6 عنصر طبقه بندی می شوند، از جمله – کیهانی، گرانش، آسیب ناپذیری، انتقال از راه دور، نیروی حیاتی، و تله حرکت، که هر یک محیط و مزایای نبرد را فراهم می کند.

دارندگان توکن MNFT به زودی می توانند توکن های LP خود را برای دریافت جوایز منظم به اشتراک بگذارند.

چند سکه شگفت انگیز NFT (MNFT) در گردش وجود دارد؟

توکن‌های شگفت‌انگیز NFT (MNFT) مجموعاً ۲۷۵ میلیون توکن دارند. از این تعداد، 10،312،500 میلیون توکن در TGE در گردش است.

در مجموع، 3.75 درصد از کل عرضه به شرکت کنندگان در فروش لانچ پد عمومی IDO (قیمت هر توکن MNFT با قیمت لیست 0.12 دلار است)، 6.25 درصد به صورت seed و راند استراتژیک و 5.75 درصد در فروش خصوصی فروخته شد. . علاوه بر این، 5٪ برای پاداش های شرط بندی، 20٪ به استخر بازی برای کسب درآمد، 15٪ به تیم، 7٪ به مشاوران، 7.75٪ به صندوق اکوسیستم و 12.5٪ به عملیات و بازاریابی اختصاص می یابد. 11 درصد باقیمانده در صندوق امانی نگهداری می شود.

NFT های شگفت انگیز (MNFT) چگونه ایمن هستند؟

توکن Marvelous NFTs (MNFT) یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) اتریوم ایمن می شود.

توکن شگفت‌انگیز NFTs (MNFT) به پروتکل لایه 2 چند ضلعی نگاشت می‌شود که در آن همه تراکنش‌ها و استخراج NFT پردازش می‌شوند، با مزایای کاهش هزینه‌های گاز و تراکنش‌های سریع.

توکن شگفت‌انگیز NFTs (MNFT) شامل زنجیره هوشمند Bridge to Binance است.

از کجا می توانید NFT های شگفت انگیز (MNFT) بخرید؟

از ژانویه 2022، NFT های شگفت انگیز (MNFT) برای تجارت در پلتفرم های مبادلات متعدد، از جمله صرافی های DEX مانند PancakeSwap (BSC)، Quickswap (Polygon)، Uniswap (Ethereum) در دسترس خواهند بود.

لینک های مربوطه:

بازی DAap- https://www.baddays.io
Medium-
https://marvelousnfts.medium.com
وب سایت-
https://marvelousnfts.com
تلگرام-
https://t.me/baddayscom
Discord-
https://discord .gg/ch89egzcTf
توییتر-
https://twitter.com/MarvelousNfts_

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×