» کوین ها » ارزدیجیتال مانتیس
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال مانتیس

2024-06-05 106

درباره مانتیس

به شبکه Mantis خوش آمدید، سیستم مانیتورینگ فایل شما که توسط بلاک چین پشتیبانی می شود.

Mantis Network یک سیستم غیرمتمرکز است که در آن می توانید فایل ها، گزارش ها و داده ها را آپلود، به اشتراک بگذارید و دانلود کنید. نادیده انگاشته کنترل یک سرور میزبان واحد یا یک شرکت چند ملیتی. تراکنش‌های شما توسط سیستم‌های کاربر تصادفی میزبانی و تأیید می‌شوند و همه داده‌ها با کلیدی رمزگذاری و ایمن می‌شوند که باید توسط طرف مقابل برای دانلود یا مشاهده اطلاعات استفاده شود.

اطلاعات شما در Mantis امن است! چه شما یک سازمان را اداره کنید یا یک کاربر واحد، چه داده های شما به ایمنی در برابر چشمان کنجکاو یا امنیت از هکرها نیاز داشته باشد، پلتفرم مانتیس اینجاست تا شما را قادر به ناشناس بودن کامل کند.

همه تراکنش ها توسط یک کلید عددی آلفای منحصر به فرد رمزگذاری می شوند که تنها توسط شخصی که دارای کلید است می تواند به آن دسترسی داشته باشد، با این حال، هر تراکنش را می توان در کاوشگر Mantis مشاهده کرد، از این رو شفافیت و ناشناس بودن کامل در همان زمان حفظ می شود.

داده ها و توسعه شما نزد ما خصوصی است. چه یک کسب و کار کوچک باشید و چه یک استارت آپ که در حال توسعه یک برنامه عالی هستید، همیشه در معرض خطر سرقت و هک اطلاعات هستید. Mantis Network نه تنها از داده های شما به طور موثری در برابر ردیابی محافظت می کند، بلکه آنها را از هکرها یا رقابت کاملاً خصوصی نگه می دارد.

همانطور که مانند آخوندک استتار شده است، اگر در مورد آن چیزی نمی دانید، شرط می بندیم که نمی توانید آن را پیدا کنید!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×