» کوین ها » ارزدیجیتال زاغی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال زاغی

2024-06-05 105

درباره زاغی

Magpie XYZ پلتفرمی است که بر روی زنجیره BNB ساخته شده است تا بازدهی را برای ارائه دهندگان نقدینگی و دارندگان توکن حکومتی پروتکل های veTokenomics افزایش دهد.

veTokenomics که توسط Curve معرفی شده است، یک مدل توکنومیک است که در آن کاربران باید توکن حاکمیتی را برای مدت زمان معینی روی veToken قفل کنند تا قدرت رای و ادعاهای خود را در مورد انتشار توکن حاکمیتی یک پروتکل افزایش دهند. این به پروتکل کمک می کند تا تورم توکن حاکمیتی را کنترل کند و توکن های حکومتی بیشتری را بین دارندگان بلندمدت توزیع کند. با این حال، veTokenomics هنوز جای پیشرفت دارد و بسیاری از پروتکل‌های veTokenomics با مشکلات زیر روبرو هستند:

  • پایگاه کاربر محدود – الزام به خرید و قفل کردن توکن های حاکمیتی مانع از مشارکت بسیاری از ارائه دهندگان نقدینگی ریسک گریز می شود.
  • درآمد محدود برای دارندگان veToken – دارندگان veToken می توانند درآمد غیرفعال صفر یا محدودی کسب کنند.
  • قدرت رای گران قیمت – رای دهندگان باید برای به دست آوردن حق رای، توکن های حاکمیتی را بخرند و قفل کنند.

Magpie XYZ راه حلی ارائه می دهد که به پروتکل های veTokenomics کمک می کند تا مسائل فوق را حل کنند. اساساً این پلتفرم دارندگان توکن حاکمیتی و ارائه دهندگان نقدینگی را تشویق می‌کند تا دارایی‌های خود را با هم ترکیب کنند تا پلتفرم بتواند توکن‌های حاکمیتی را به دست آورد، به veToken تبدیل شود، بازدهی را برای ارائه‌دهندگان نقدینگی افزایش دهد و در ازای آن بخشی از درآمد پروتکل حاصل از سود افزایش‌یافته ارائه‌دهندگان نقدینگی را به اشتراک بگذارد. به دارندگان توکن حکومتی Magpie XYZ به پروتکل‌های veTokenomics کمک می‌کند تا:

  • پایگاه کاربری متنوعی به دست آورید – ارائه دهندگان نقدینگی ریسک گریز می توانند بدون نیاز به نگه داشتن veToken بازدهی خود را افزایش دهند.
  • افزایش درآمد برای دارندگان veToken – دارندگان veToken می توانند بخشی از درآمد Magpie XYZ را به اشتراک بگذارند.
  • نوار رای را پایین بیاورید – Magpie XYZ یک راه مقرون به صرفه برای به دست آوردن حق رای در پروتکل های veTokenomics با استفاده از موجودی کافی veToken که Magpie XYZ انباشته شده است، ارائه می دهد.

Magpie XYZ از ادغام با Wombat Exchange شروع می شود و به پروتکل های veTokenomics بیشتری گسترش می یابد. در درازمدت، Magpie XYZ در نظر دارد که veTokenomics را به عنوان یک سرویس ارائه دهد تا به پروتکل های دیگر کمک کند تا به راحتی به مدل veTokenomics تبدیل شوند و از حداکثر مزایای این طراحی فوق العاده توکنومیکس بهره مند شوند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×