» کوین ها » ارزدیجیتال اعتبار LYO
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال اعتبار LYO

2024-06-05 106

درباره اعتبار LYO

LYOPAY یک سازمان فین‌تک است که توسط DIGILYO APP LTD اداره می‌شود و دفتر اداری آن در هنگ کنگ است و ما دفاتر عملیاتی در بیش از ۷ کشور داریم. شما می توانید از طریق بیش از 14 پلتفرم به اکوسیستم LYOPAY دسترسی داشته باشید که کاربران را به روشی بصری و ساده به ابزارهای تکنولوژیکی متصل می کند. اینها به کاربران امکان تراکنش، ذخیره و استفاده از ارزهای دیجیتال را به روشی مقیاس‌پذیر برای ارتقای اکوسیستم شرکت شما می‌دهند. هدف LYOPAY این است:

• ترویج پذیرش انبوه ارزهای رمزپایه • به عنوان پل ارتباطی بین دنیای فیات و ارزهای دیجیتال به روشی قانونی و ایمن عمل کنید • دسترسی آسان تازه واردان به ارزهای دیجیتال را فراهم کنید، همه فقط با یک اکوسیستم کامل

LYOPAY یک اکوسیستم است که خدمات مختلف را از بسیاری از شرکای مالی مستقر در کشورهای مختلف ترکیب می کند و امکان گسترش سریعتر جهانی را در 14 پلت فرم مختلف فراهم می کند. پروژه اصلی ساخت اکوسیستمی است که خدمات پرداخت اولیه را در بر می گیرد و به ابزارهایی برای تجارت حرفه ای، رزرو سفر، صفحه راه اندازی و سایر خدماتی که بعداً در این سند توضیح داده خواهد شد، گسترش می یابد.

با ترکیب چندین سرویس که توسط اشخاص ثالث نیز صادر شده اند، LYOPAY در دسته یک اکوسیستم قرار می گیرد. این یک رویکرد جدید به یک اکوسیستم تجربه یکپارچه از خدمات و ابزار است که از طریق فناوری داخلی و از طریق یکپارچه سازی شخص ثالث ارائه می شود.

ایده پشت یک اکوسیستم این است که نیاز به اتصال مصرف کنندگان و خرده فروشان را برآورده کند و آنها را قادر سازد تا معاملات را به طور موثر انجام دهند. علاوه بر این، آنها همچنین یک حساب کاربری با عملکردهای متعدد ارائه می دهند، به طوری که یک فرد می تواند از یک اکوسیستم برای اکثر یا همه این خدمات استفاده کند. این یک استراتژی است که شرکت ها برای گسترش منابع در زمینه های بیشتر دارند.

LYOPAY مطابق با قوانین و مقررات KYC، AML و حفاظت از داده های عمومی اروپا عمل می کند. به لطف این، عملیات LYOPAY در شفافیت کامل با توجه به مؤسسات تنظیم کننده جریان پرداخت و ایمنی نسبت به مشتریان و وجوه آنها انجام می شود. ارائه دهندگان خدماتی که LYOPAY به آنها متکی است، دارای مجوز مناسب برای فعالیت هستند، و همچنین شرکای صادر کننده محصولاتی که در پورتال LYOPAY در دسترس خواهند بود.

هدف LYO Credit ایجاد توکنی است که در اکوسیستم LYOPAY قرار گیرد. توکن های اعتباری LYO را می توان برای پرداخت کمیسیون و ارتقاء جامعه ای از کاربران پلتفرم از طریق پاداش های ارزی استفاده کرد. اعتبار LYO (LYO) بر اساس پروتکل زنجیره هوشمند Binance است که توسط Binance ارائه می شود. قرارداد هوشمند BEP-20 برای تسهیل تراکنش های اکوسیستم LYOPAY (LYO) و ثبت مانده این اعتبارات در یک حساب.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×