» کوین ها » ارزدیجیتال مشتقات سهامداری مایع
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال مشتقات سهامداری مایع

2024-06-05 007

درباره مشتقات سهامداری مایع

پروتکل‌های سرمایه‌گذاری مایع، مزایای درآمد غیرفعال را از طریق سهام‌داری به شما ارائه می‌کنند و در عین حال به شما امکان می‌دهند نقدینگی دارایی‌های خود را حفظ کنید. به طور سنتی، وجوه شرط بندی شده شما قفل شده است و نمی توان در طول مدت آن دوره قفل برای چیزی استفاده کرد. نقدینگی شما از طریق شرط‌بندی مایعات از طریق چیزی که توکن مشتق نامیده می‌شود به شما بازگردانده می‌شود، از این رو به آن مشتقات استکینگ مایع می‌گویند. این نقدینگی به شما این امکان را می‌دهد که به کسب درآمد غیرفعال خود ادامه دهید و در عین حال انعطاف‌پذیری را برای کشف سایر فرصت‌های DeFi با استفاده از آن توکن مشتق فراهم می‌کند. با این حال، همانطور که در هر جنبه ای از امور مالی صادق است، اکثر مردم نمی خواهند به طور فعال پورتفولیوی خود را مدیریت کنند. شاید آن‌ها به اندازه کافی تحصیل نکرده‌اند تا آگاهانه‌ترین تصمیم را بگیرند یا شاید فقط می‌خواهند وقت خود را در جای دیگری بگذرانند. در هر صورت، پروتکل LSD $ به روشی مشابه یک گروه مدیریت سرمایه گذاری برای فناوری سهامداری مایع کار می کند. این پروتکل به‌عنوان واسطه‌ای عمل می‌کند تا وجوه شما را از طریق قراردادهای هوشمند اختصاصی خودکار که بهترین گزینه‌های بازدهی بالقوه را به‌طور خودکار برای شما در دسترس است، تجزیه و تحلیل و بررسی می‌کند تا وجوه شما را در پروتکل‌های سهام مایع پراکنده کند.

تمرکز اصلی ما بر حفظ تمرکززدایی شبکه ETH و در عین حال نوآوری در بالای پروتکل‌های ذخیره مایع موجود است. پس از شانگهای، نسبت سهام کل عرضه ETH در گردش به شدت افزایش خواهد یافت. کسانی که می خواهند سهام داشته باشند به دنبال پروتکل ها و پلتفرم های مختلفی می گردند که می توانند این سرویس را برای آنها ارائه دهند. ما باید، در صورت امکان، اجازه ندهیم که یک پروتکل یا پلتفرم واحد، اکثریت عرضه ETH را مدیریت کند. این امر از نظر تئوری عدم تمرکز شبکه را حذف می کند و به یک حزب یا گروه کوچکی از احزاب اجازه می دهد تا کل شبکه را کنترل کنند.

LSD دلار اینجاست تا درآمد پایدار و غیرفعال را برای شما فراهم کند و در عین حال به شما امکان می‌دهد در حالت نقد باقی بمانید. با این حال، هدف کلی ما افزایش امنیت بلاک چین و محافظت از آن در برابر خطرات متمرکز است. ماموریت اصلی بسیار بزرگتر از نوآوری و افزایش پذیرش استیک مایع است. ما شما را تشویق می‌کنیم که در ادامه این سند عمیقاً غوطه‌ور شوید، اما اگر مایل نیستید، حداقل با این غذای آماده ترک کنید:

تکامل DeFi و فرصت‌های درآمد غیرفعال، ما را به آستانه انفجار آتی استکینگ مایع در شبکه ETH رسانده است. آنهایی که بستری برای مدیریت، پیاده‌سازی و نوآوری در این خدمات فراهم می‌کنند، در سال 2023 و پس از آن شاهد رشد بزرگی خواهند بود و در عین حال احتمال حفظ اکثریت سهام یک نهاد واحد در شبکه را کاهش می‌دهند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×