» کوین ها » ارزدیجیتال پروتکل LiNEAR
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پروتکل LiNEAR

2024-06-05 106

درباره پروتکل LiNEAR

پروتکل LiNEAR چیست؟

پروتکل LiNEAR یک پلتفرم نوآورانه سهامداری/بازیابی نقدینگی omnichain و بزرگترین پروتکل DeFi در NEAR است. این پیشگام ویژگی‌های انقلابی مانند بهینه‌سازی اعتبارسنجی خودکار بود که به طور قابل‌توجهی شبکه را غیرمتمرکز و ایمن می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد دوباره به بیش از 200 اعتبارسنجی واگذار کنند. LiNEAR با استفاده از یک حساب جمع‌آوری شده، بازسازی چند زنجیره‌ای بدون درز را برای انتزاع کردن پیچیدگی در شبکه‌های متعدد، مانند Eigenlayer، Octopus و غیره ارائه می‌دهد.

$LNR چیست

$LNR نشانه حاکمیتی پروتکل LiNEAR است که به کاربران اجازه می دهد تا به طور کامل در تصمیم گیری LiNEAR شرکت کنند و بر توسعه آن تأثیر بگذارند.

$LNR برای موارد زیر استفاده می شود:

صندوق بیمه – کاربران می توانند $LNR را در صندوق بیمه ای که برای پوشش خسارات احتمالی متحمل شده به $bLiNEAR و $LiNEAR طراحی شده است، شریک کنند. سهامداران $sLNR را به عنوان نماینده ای از سهم خود از صندوق دریافت می کنند.

حاکمیت – دارندگان $sLNR این قدرت را دارند که نرخ‌های استخرهای $LiNEAR و $bLiNEAR را تعیین کنند، استراتژی‌های تفویض اختیار را مدیریت کنند و بر خزانه پروتکل نظارت کنند.

اشتراک درآمد – دارندگان $sLNR سهمی از درآمد توافق نامه پروتکل را به دست می آورند، با افزایش احتمالی با رشد اکوسیستم.

برنامه تشویقی – توکن‌های جدید $LNR به صورت دوره‌ای به صندوق بیمه معرفی می‌شوند و نقدینگی مربوط به $bLiNEAR را ارتقا می‌دهند و حاکمیت را تقویت می‌کنند.

آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×