» کوین ها » ارزدیجیتال لندل
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال لندل

2024-06-05 1011

درباره لندل

Lendle متعهد به تعریف مجدد تجارب وام دهی و استقراض در شبکه Mantle است. این پروژه به‌عنوان بازار نقدینگی مبتنی بر نوآوری، غیرمتمرکز و غیرقانونی شناخته می‌شود که با هدف اصلی ایجاد نوآوری و تمرکززدایی تازه در چشم‌انداز وام‌دهی و استقراض هدایت می‌شود.

این پروژه که در آگوست 2023 تأسیس شد، ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پروژه شامل فرصت‌های وام دهی گسترده، وام‌دهی منزوی و تحت وثیقه و مکانیزم‌های قفل توکن پیشرفته با سهم درآمد خواهد بود. با V1 که اخیراً راه‌اندازی شده و دریافت‌کنندگان یک کمک هزینه ساخت بنیاد Mantle برای طراحی و پیاده‌سازی ویژگی‌های بازارهای وام‌دهی جدید، Lendle متعهد است که بازار وام شماره 1 در Mantle باشد.

در حال حاضر، توکن $LEND را می توان در صرافی های غیرمتمرکز در Mantle خرید و فروخت. دارندگان $LEND می توانند برای دریافت هزینه پروتکل در بلوچیپ هایی مانند ETH، BTC، USDC، USDT و MNT، $LEND خود را در Lendle به اشتراک بگذارند. اگر توکن های خود را قفل کنید، جریمه هایی را نیز از بازکننده های اولیه دریافت خواهید کرد.

در حالی که ما به توسعه پروتکل ادامه می دهیم، ممکن است برخی از ابزارها اضافه یا تغییر کنند. از طریق اسناد و شبکه های اجتماعی ما به روز بمانید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×