» کوین ها » ارزدیجیتال LeisurePay
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال LeisurePay

2024-06-05 107

درباره LeisurePay

LeisurePay (LPY) چیست؟

پروتکل LPY یک اکوسیستم پرداخت غیرمتمرکز حلقه بسته بلاک چین و حساب تجاری است. این بانک توسط تنها بانک کاملاً سیاه پوست بیمه شده توسط FDIC و اولین خریدار سیاه پوست در تاریخ ایالات متحده تامین می شود. ما راه‌حل‌های بلاک چین و توکن‌سازی را برای بازرگانی که به دنبال راه‌حل‌های پرداخت سریع، ایمن و مؤثر هستند، ارائه می‌کنیم. ما با حمایت LPY رمز خود، به تجار متعلق به اقلیت کمک می کنیم تا به راه حل های پرداخت و بانکداری کم هزینه و بدون هزینه دسترسی داشته باشند.

LPY توکن ابزار اصلی است که برای موارد زیر استفاده می شود:

  • کارمزد پردازش تراکنش ها
  • اجرای گره های اعتبارسنجی در شبکه.
  • برای آرای حاکمیتی برای تعیین بازپرداخت شارژ شبکه LPY استفاده می شود.

ابزارهای LPY عبارتند از:

  • بازپرداخت‌ها و بازپرداخت‌های تجاری با زنجیره هوشمند Binance تعامل دارند تا اختلافات را با استفاده از پردازش RCC، ECI و کارت اعتباری حل و فصل کنند.
  • تراکنش Leisure Pay در صورت‌حساب بانکی مصرف‌کننده و سپس در Blockchain با دسترسی مستقیم برای مصرف‌کننده که برای درخواست تراکنش هزینه دریافت می‌کند، قابل تأیید است.
  • فرآیند LPY یک روش پس از بازگشت را برای مصرف‌کنندگانی که با استفاده از چک/RCC/RDC/RCC/ECI یا چک ایجاد شده دیجیتالی با حساب بانکی خود پرداخت می‌کنند، فراهم می‌کند.
  • سیستم اختلاف غیرمتمرکز: زنجیره هوشمند BNB برای تسهیل شفافیت کامل هرگونه پرداخت مورد مناقشه در بانک استفاده می شود. توکن LPY از این ذخایر از طریق قراردادهای هوشمند با یک مرکز حل اختلاف باز پشتیبانی می کند.
  • پروتکل قرارداد هوشمند غیرمتمرکز LPY (بر اساس زنجیره هوشمند Binance)، LeisurePay درگاهی را فراهم می کند که مشتریان می توانند برای درخواست بازپرداخت یا اعتراض در مورد هزینه وارد سیستم شوند. به آنها شناسه اختصاص داده می شود تا سیستم امتیازدهی اعتماد را فعال کنند. اگر تقلب در سطح غیرقابل قبولی بالا رخ دهد، مصرف کننده به نسبت کمتری امتیاز دریافت می کند. مرکز حل اختلاف باز LPY، مصرف کننده، دارای وزن 20 درصد رأی، تاجر 20 درصد و بانک 60 درصد است. رأی بانک توسط شش اعتبارسنجی تعیین می شود که هر کدام 10 درصد وزن تعیین شده را دارند. این اعتباردهنده‌ها از فهرستی واجد شرایط و با تجربه از ارزیابان ادعا انتخاب می‌شوند و از هر موردی که کار می‌کنند، هزینه‌ای دریافت می‌کنند.

چند توکن LPY در گردش است؟

پروتکل LPY در 24 آگوست 2021 با ایجاد 10 میلیارد توکن LPY راه اندازی شد.

از کجا می توانم توکن LeisurePay (LPY) بخرم؟

LPY برای تجارت در Probit Global Exchange برای IEO اولیه آنها، با ارز دیجیتال و USDT در دسترس است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×