» آموزش » آموزش اضافه کردن ارز ها به تراست ولت
اضافه کردن ارز به تراست ولت
آموزش - توکن ها - کوین ها

آموزش اضافه کردن ارز ها به تراست ولت

2022-02-15 00472

به کیف پول‌هایی که از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، مولتی کارنسی گفته می‌شود (Multi currency) که کیف پول تراست ولت یکی از آنهاست.پس از نصب Trust Wallet، به صورت پیشفرض 4 ارز دیجیتال Bitcoin, Ethereum, BNB, Smart Chain (بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، اسمارت چین) در دسترس است ولی اگر مایل به اضافه کردن ارز های دیگر به کیف پول تراست ولت هستید میتوانید در مقاله زیر تمام مراحل را همراه با عکس انجام دهید .

اگر مایل به دریافت به اطلاعات کامل درباره کیف پول تراست ولت و جلوگیری از هک شدن آن هستید میتوانید مقاله آموزش کامل تراست ولت را مطالعه کنید .

 

چگونه ارز دیجیتال موردنظر را به لیست اضافه کنید؟

آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو

 

با استفاده از علامتی که در سمت راست گوشه بالا قرار دارد، می‌توانید به لیست سایر ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید و ارز دیجیتال مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب ارز دیجیتال موردنظر به شبکه آن هم توجه کنید. برای مثال، ارز دیجیتال تتر بر روی 2 شبکه trc20 (بلاکچین ترون) و erc20 (بلاکچین اتریوم) قرار دارد. زمانی که از تتر در شبکه trc20 استفاده می‌کنید، کارمزد تراکنش‌ها را با ارز دیجیتال ترون (trx) و زمانی که از تتر در شبکه erc20 استفاده می‌کنید، کارمزد تراکنش‌ها را با اتر (eth) پرداخت می‌کنید. بنابراین، برای برداشت تتر در شبکه trc20 و erc20، باید به ترتیب مقداری ترون و اتر در کیف پول تراست خودتان داشته باشید.

 

مطابق تصویر زیر، در بخش “Search tokens” می‌توانید ارز دیجیتال موردنظر خودتان را جستجو کنید:برای مثال، USDT (تتر) را جستجو کرده و روی علامت دایره کلیک کنید تا رمزارز تتر برای کیف پول شما فعال شود:

 

 

آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، تتر به لیست توکن‌های قبلی اضافه شد:

 

آموزش اضافه کردن ارز مورد نظر به کیف پول  تراست ولت

در ادامه، روشی را معرفی می‌کنیم که از طریق آن، می‌توانید توکن موردنظر را به صورت دستی به تراست ولت اضافه کنید.

به بخش “Search tokens” بروید و رمزارز موردنظر را جستجو کنید و اگر در دسترس نباشد، صفحه‌ای با دکمه “Add Custom Token” را مشاهده می‌کنید (No assets found: دارایی یافت نشد).

فرض کنید می‌خواهید ارز ETH2.0 را به لیست ارزها اضافه کنید ولی با پیغام زیر مواجه می‌شوید ، روی گزینه “Add Custom Token” (افزودن توکن سفارشی) در تصویر بالا کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر را وارد کنید ولی اگر اطلاعات مورد نظر را ندارید میتوانید ادامه مراحل زیر را انجام دهید .

 

 

 

آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو

 

با استفاده از سایت Etherscan، توکن موردنظر را جستجو کرده و موارد زیر را یادداشت کنید:

  • Name
  • Symbol
  • Contract Address
  • Decimal

 

 

آموزش کیف پول تراست ولت +ارزجو

 

جزئیات توکن را وارد کنید.

با استفاده از اطلاعات گرفته شده از سایت Etherscan، جزئیات موردنیاز Token را با دقت پر کنید. پس از اتمام کار، بر روی گزینه “Done” کلیک کنید (گوشه بالا سمت راست).

 

 

آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو آموزش کامل کیف پول تراست ولت+ارزجو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نکته: توکن‌هایی را می‌توانید در این بخش به تراست ولت اضافه کنید که بلاکچین آنها در این کیف پول پشتیبانی شده باشد؛ مانند بلاکچین اتریوم. برای مشاهده لیست شبکه‌ها، روی گزینه Network کلیک کنید.

 

پس از این کار ارز جدید به صفحه اصلی کیف پول شما اضافه میشود و اگر مشهاده کردید عکس و قیمت ندارد بابت این است که رمز ارز جدیدی است و هنوز در  CoinMarketCap  درج نشده است ولی جای نگرانی نیست . زمانی که در درج شود مانند دیگر ارز ها دارای عکس و قیمت لحظه ای میشود .

 

 

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 3.00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×