» کوین ها » ارزدیجیتال لئاندرو لوپس
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال لئاندرو لوپس

2024-06-05 105

درباره لئاندرو لوپس

برند Leandro Lopes چشم انداز تبدیل شدن به یک برند لوکس جهانی پیشرو برای مد فیزیکی و دیجیتالی را دارد که برای نوآوری و پایداری، کیفیت بالا و سطح بالایی از تعامل و همکاری با مشتریان بزرگ، مقرون به صرفه بودن و انطباق با ESG ایستاده است. آنچه را که به صورت فیزیکی می پوشید، باید بتوانید به صورت دیجیتالی در سراسر متاورژن ها نیز بپوشید. ادغام دنیای فیزیکی با دنیای دیجیتال در حال حاضر در تلاش است.

توکن Leandro Lopes (“$LOPES”) یک توکن جدید و مبتکرانه است. هر کسی که کفش $LOPES را بخرد، در زمان و در صورت استفاده از کفش، توکن $Lopes دریافت خواهد کرد. NFT ها، متاورس و سایر دارایی های دیجیتالی عناصر اصلی هستند که مشتریان ممکن است برای ورود به فضای مد مجازی از آنها استفاده کنند.

$LOPES یک توکن کاربردی مبتنی بر فناوری بلاک چین ERC-20 است. بلاک چین چند ضلعی، بلاک چین عمومی است که برای دریافت و ارسال توکن های $LOPES استفاده می شود. با این حال، برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تراکنش و انرژی، Polygon به‌عنوان بلاک‌چین اصلی برای تراکنش‌های عمومی استفاده می‌شود، یعنی فروش و واگذاری توکن‌های $LOPES که استخراج یا تحویل می‌شوند به عنوان پاداش وفاداری یا تخفیف در یک پلتفرم سازگار با EVM ارائه می‌شوند. یک نسخه سازگار با اتریوم از بلاک چین Polygon است که به طور خصوصی توسط صادر کننده (“LL-Private Blockchain”) میزبانی می شود. برای اطمینان از عدم دستکاری کاربران، بلاک چین عمومی Matic برای اهداف تأیید مکرر یکپارچه خواهد شد.

توکن $LOPES به عنوان یک عامل کلیدی برای اکوسیستم کامل LL شکل می گیرد. این نوآورانه است و باید حضور فیزیکی برند Leandro Lopes را با فضای مجازی ادغام کند. NFT ها، متاورس و سایر دارایی های دیجیتال عناصر اصلی هستند که مشتریان ممکن است از آنها برای ورود به فضای مد مجازی استفاده کنند، دنیایی که در آن می توانند کفش های مجازی، لباس ها و سایر موارد موجود در اکوسیستم های آواتار را بپوشند و استفاده کنند. LL-Ecosystem چندین فرصت نوآورانه را برای مشتریان فراهم می کند تا با توکن $LOPES و NFT های ارائه شده از طریق Lopes LL-Ecosystem کسب درآمد کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×