» کوین ها » ارزدیجیتال کیوبی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال کیوبی

2024-06-05 108

درباره کیوبی

کیوبی از اساطیر آسیای شرقی باستان گرفته شده است و نمادی از ویژگی های چابکی، سازگاری و توانایی رشد خردمند است. Kyuubi برای استفاده نشان‌دهنده توانایی رشد و تبدیل شدن به یک ماشین مستقل، شکار سایر جنبه‌های کاربردی زنجیره‌ای، و پیامدهای متاورس/NFT است.

قرارداد ما یک پروتکل 3 لایه است که به طور هماهنگ کار می کند تا سازگاری دائمی را فراهم کند. Kyuubi از Gnosis Safe با تأیید چند امضایی برای معاملات قرارداد (4 امضا) استفاده می کند. این امر مالکیت و “کلیدهای پادشاهی” را از یک شخص می گیرد. ما همچنین توسط Certik و KYC’d ممیزی شده ایم تا حداکثر اعتماد را ارائه دهیم. تیم ما بیش از 15 عضو دارد که تمام وقت با قلب و ذهن خلاق کار می کنند.

با منابعی که برای ایجاد رشد در هر مرحله وجود دارد، توسعه آینده ما چابک و منعطف است. نقشه راه ما: فاز 1 (Ichibi): – راه اندازی در BSC – 500 دارنده – لیست های اعمال شده – فاز 2 توسعه اجتماعی (پلی به اتریوم): – افزایش دید – جمع آوری بودجه برای توسعه فاز 3 (Nibi): – شروع بازاریابی انبوه – 2500 دارندگان – فاز 4 توسعه ابزار (تحویل): راه‌اندازی آلفای اولیه ابزار – مشوق‌ها و هنر عظیم جامعه

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×