» کوین ها » ارزدیجیتال شبکه krest
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال شبکه krest

2024-06-05 108

درباره شبکه krest

کرست شبکه قناری پیک است.

کرست خانه ای برای نوآوری ها و آزمایش های اجتماعی-اقتصادی، فنی، اجتماعی و حاکمیتی در اکوسیستم اوج است. اینجا جایی است که جامعه peaq می‌تواند اپلیکیشن‌ها و ابزارهایی را برای ارزیابی تأثیر آن‌ها در محیط تولید راه‌اندازی کند، بدون اینکه خطر ایجاد آسیب در دنیای واقعی را تهدید کند.

شبیه‌سازی، استفاده از رایانه‌ها برای مدل‌سازی دیجیتالی یک فرآیند یا رویداد خاص بدون نیاز به انجام آن در دنیای واقعی، به بخش مهمی از بسیاری از صنایع امروزی تبدیل شده است. در تولید، شرکت ها را قادر می سازد تا تنظیمات خط تولید و سایر متغیرها را بدون نیاز به سرمایه گذاری پول و زمان در تغییرات پرهزینه در دنیای واقعی آزمایش کنند. استارت‌آپ‌ها نیز برای تطبیق سریع‌تر محصولات خود با بازار به شبیه‌سازی‌ها متکی هستند. در حالی که شبیه‌سازی‌ها معمولاً به صورت کاملاً دیجیتالی اجرا می‌شوند، krest این موضوع را ارتقا می‌دهد و به پروژه‌هایی که بر پایه پیک ساخته می‌شوند، محیطی برای آزمایش‌های زنده با استفاده از سخت‌افزار و اتصالات اینترنت اشیا (IoT) واقعی می‌دهد.

جامعه peaq با اتصال دستگاه‌های خود، مانند مینی رایانه‌های Raspberry Pi، به krest، مجموعه‌ای از دستگاه‌های زنده را ایجاد می‌کند که قادر به شبیه‌سازی عملکرد ماشین‌های مختلف مانند هواپیماهای بدون سرنشین، وسایل نقلیه الکتریکی و غیره هستند. کاربران برای انجام برخی اقدامات در شبکه، پاداش هایی را در توکن اصلی شبکه دریافت خواهند کرد.

کارآفرینان و توسعه‌دهندگانی که پروژه‌های متمرکز بر ماشین را روی krest می‌سازند، می‌توانند از این استخر برای آزمایش dApp‌های خود با اتصال اینترنت اشیا در دنیای واقعی استفاده کنند. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند عملکرد dApp‌های خود و تأثیر اجتماعی گسترده‌تر را ارزیابی کنند و با همکاری جامعه وسیع‌تر، باگ‌ها و خطرات را قبل از انتشار آن‌ها برای استفاده با ماشین‌های دنیای واقعی در شبکه peaq کشف کنند. آنها همچنین می توانند علاوه بر استفاده از بسته های موجود، بسته های شبیه سازی خود را، متناسب با نیازهای خاص خود، توسعه دهند و تشویق کنند.

این شبکه توسط krest، توکن دیجیتالی بومی آن، که در صرافی‌های عمومی قابل دسترسی است، پشتیبانی می‌شود. این توکن با استفاده از کارمزد تراکنش ها، مکانیسم های انگیزشی اقتصادی و کار به عنوان یک ابزار پاداش برای ابتکارات اجتماعی مانند کاربرانی که دستگاه های خود را به هم متصل می کنند و آنها را برای توسعه دهندگان برای استفاده از ماشین های شبیه سازی باز می کند، شبکه را تقویت می کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×