» کوین ها » ارزدیجیتال کلروس
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال کلروس

2024-06-05 106

درباره کلروس

Kleros (PNK) چیست؟

Kleros (PNK) یک پروژه حل اختلاف غیرمتمرکز است که در ژوئیه 2018 راه اندازی شد. این یک پروتکل حل اختلاف آنلاین منبع باز است که از زنجیره بلوکی و جمع سپاری برای داوری منصفانه اختلافات استفاده می کند.

Kleros یک سرویس واسطه برای برنامه های غیرمتمرکز ( DApps ) و کاربران آنها ارائه می دهد. اگر سرویس ارائه شده توسط برنامه اختلاف ایجاد نکند، Kleros به عنوان یک سرویس شخص ثالث غیرقابل اعتماد برای پرداخت عمل می کند.

با این حال، هنگامی که اختلافی رخ می دهد، هر یک از طرفین می توانند از طریق داوران Kleros که از صاحبان توکن های PNK انتخاب می شوند، برای داوری درخواست دهند. PNK یک توکن ابزار ERC-20 مبتنی بر اتریوم با منبع ثابت است.

در این مرحله، هیئت منصفه می توانند تصمیمی بگیرند که به نفع هر یک از طرفین باشد. هزینه های داوری در قالب ETH بین همه داوران توزیع می شود. هیئت منصفه ای که تصمیم اقلیت صادر کرده اند بخشی از توکن های PNK خود را به نفع اکثریت هیئت منصفه از دست می دهند. این تصمیم با هزینه قابل تجدیدنظر است. ماموریت اعلام شده کلروس ارائه دسترسی آسان تر به عدالت و بهبود آزادی فردی است.

کلروس هزینه‌ای را دریافت می‌کند که در اتریوم قابل پرداخت است و توسط طرف‌های اختلاف ارائه می‌شود یا از وجوهی که قبلاً در امانت قفل شده بود برداشت می‌شود.

بنیانگذاران کلروس چه کسانی هستند؟

چه چیزی کلروس را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه کلروس (PNK) در گردش است؟

شبکه کلروس چگونه ایمن است؟

از کجا می توان کلروس (PNK) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×