» کوین ها » ارزدیجیتال Keep Network
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Keep Network

2024-06-05 008

درباره Keep Network

شبکه Keep (KEEP) چیست؟

Keep یک شبکه با انگیزه برای ذخیره و رمزگذاری داده های خصوصی در بلاک چین عمومی است. این شبکه از کانتینرهای خارج از زنجیره برای داده های خصوصی که به عنوان نگهداری شناخته می شوند ساخته شده است، در حالی که توکن کاری KEEP آن را قادر می سازد کاملاً بدون مجوز باشد. Keep مشکل اصلی جلوگیری از پذیرش بلاک چین را حل می کند: اینکه داده های مربوط به بلاک چین های عمومی عمومی هستند. با Keep، توسعه‌دهندگان می‌توانند در نهایت برنامه‌های کاملاً غیرمتمرکز بسازند. از Keep برای کسب اطلاعات بیشتر و سهام، و tBTC برای مشاهده قدرت آن در عمل دیدن کنید .

tBTC، پل بیت کوین روی اتریوم، اولین اپلیکیشنی است که در بالای شبکه Keep ساخته شده است. این یک پروژه منبع باز است که توسط گروه هایی از جمله Keep، Summa و Cross-Chain Group پشتیبانی می شود. tBTC یک توکن ERC-20 با پشتیبانی کامل بیت کوین است که با قیمت بیت کوین مرتبط است. دارندگان بیت کوین را که روی بلاک چین اتریوم عمل می کنند، دسترسی به اکوسیستم DeFi و کسب درآمد با بیت کوین خود را تسهیل می کند.

KEEP نماد کار بومی شبکه با سود سهام و مدل کاهشی است. این مقاومت سیبیل را فراهم می کند که به شبکه Keep اجازه می دهد در برابر سانسور مقاوم و بدون مجوز باشد.

از KEEP می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

  • شبکه Keep و tBTC را از طریق staking ایمن کنید
  • چراغ تصادفی و گره های ECDSA را در شبکه اجرا کنید
  • tBTC را اجرا کنید، مشابه اجرای یک گره کامل. سهامداران KEEP می توانند نقش بزرگتری را به عنوان امضاکنندگان tBTC با پیوند ETH ایفا کنند.
  • برای ارائه کار در شبکه هزینه دریافت کنید

برنامه ها و ابزارهای KEEP عبارتند از:

چند سکه KEEP در گردش وجود دارد؟

چه چیزی باعث می شود منحصر به فرد بماند؟

از کجا می توانم نگه دارم (KEEP)؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×