» کوین ها » ارزدیجیتال جروم پاول
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال جروم پاول

2024-06-05 106

درباره جروم پاول

توکن پاول یک پروژه memecoin منحصر به فرد و هیجان انگیز است که از جروم “جی” پاول، رئیس بانفوذ فدرال رزرو الهام گرفته است. این سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزپایه به دنبال جشن گرفتن تأثیر پاول بر اقتصاد جهانی با پرورش جامعه‌ای پر جنب و جوش از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال، سازندگان میم‌ها و سرمایه‌گذاران پرشور است. با عرضه کل 100 میلیون دلار توکن POWELL، این پروژه 6٪ را به CEX/MARKETING و 94٪ را به نقدینگی اختصاص می دهد که ثبات را تضمین می کند و تجارب یکپارچه معاملاتی را برای شرکت کنندگان تسهیل می کند.

با پیوستن به جنبش پاول توکن، افراد بخشی از یک جامعه پویا می شوند که هدف آن تبدیل جنبش های بازار به لحظات تعامل، خنده و مهمتر از همه، دستاوردهای استثنایی است. این پروژه قدرت میم ها، سرگرمی و روحیه لذت بردن از سفر به سوی رفاه مالی را در بر می گیرد. پاول توکن تلاش می کند تا محیطی ایجاد کند که در آن شرکت کنندگان بتوانند پتانسیل خود را به حداکثر برسانند و از تأثیر جروم پاول برای تقویت رشد، هیجان و آگاهی از بازار استفاده کنند.

با پاول توکن، شرکت‌کنندگان می‌توانند انتظار پلتفرمی را داشته باشند که بر اساس اصول فراگیری، خلاقیت و اشتیاق مشترک رشد کند. هدف این پروژه با پذیرش ماهیت بازیگوش ممکوین ها، ایجاد یک اکوسیستم جامعه محور است که در آن اعضا می توانند به طور فعال در رشد و موفقیت آن مشارکت داشته باشند. از آنجایی که افراد برای تجارت، اشتراک‌گذاری میم‌ها و کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری گرد هم می‌آیند، پاول توکن تلاش می‌کند تا فضایی منحصربه‌فرد در چشم‌انداز ارزهای دیجیتال ایجاد کند و جوهر مشارکت‌های جروم پاول در دنیای مالی را به تصویر بکشد و در عین حال محیطی مملو از سرگرمی و سودهای دیوانه‌وار را ایجاد کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×