» کوین ها » ارزدیجیتال جف ورلد
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال جف ورلد

2024-06-05 108

درباره جف ورلد

  1. درباره JEFF JEFFWorld یک پلتفرم متاورس با مشارکت کاربر است که با گسترش دنیای متاورس با مشارکت کاربران تکمیل می شود. در JEFF World، کاربران می توانند آزادانه فضاها و آواتارهای منحصر به فرد خود را تزئین کنند و JEFF World را تجربه کنند. کاربران می توانند از JEFFWorld لذت ببرند و محتوا تولید کنند و جوایزی دریافت کنند. این پاداش‌ها در یک اکوسیستم متعادل به گردش در می‌آیند و به کاربران اجازه می‌دهند محتوای مختلفی را در JEFF World تجربه کنند یا از آنها برای مصرف متصل در دنیای واقعی استفاده کنند. این یک اکوسیستم پایدار ایجاد می کند که یک محیط متعادل و هماهنگ را پرورش می دهد.

  2. OpenWorld بدون درز ما در حال توسعه یک متاورس بر اساس آخرین نسخه DOTS (پشته فناوری داده گرا) Unity هستیم. با پشته فناوری داده‌گرا، می‌توانیم به طور مؤثر از منابعی استفاده کنیم که نه تنها دسترسی کاربر به متاورس را افزایش می‌دهد، بلکه بسیاری از امکانات را نیز ممکن می‌سازد.

  3. 3000 کاربر +α ما در سیستم متاورس مبتنی بر کانال پیشرفت هایی داشته ایم که امکان اتصال همزمان با تعداد محدودی از شرکت کنندگان را فراهم می کند. از طریق Unity DOTS، بار مدیریت اتصالات متعدد را کاهش داده‌ایم و این قابلیت را برای تعداد بیشتری از افراد ایجاد کرده‌ایم که از متاورس در یک فضای واحد لذت ببرند. حداقل محدودیت کاربر همزمان بیش از 3000 است و با ساختار موازی کل JEFF World، امکان پذیرایی حتی صدها هزار کاربر همزمان نیز وجود خواهد داشت. تیم JEFF معتقد است که این حداقل نیاز واقعی برای متاورس است. JEFFWorld، جایی که همه می‌توانند با هم در یک فضای واحد لذت ببرند، در شرف شروع است.

  4. ارتباط ارگانیک محتویات یک متاورز واقعی با قابلیت های چند کاربر! در JEFFWorld، تمام محتوا به صورت ارگانیک به هم متصل و پخش می شود. همکاری برند با جف ورلد فقط یک تبلیغ یکباره نیست. مشارکت برند منجر به حضور دائمی در یک منطقه مشخص شده از JEFF World می شود. کاربران می توانند در هر زمان از فروشگاه سفارشی برند بازدید کنند و جوایز بر اساس تجربیات آنها به طور یکپارچه به محتوای دیگر متصل می شود و یک چرخه ارگانیک و مداوم ایجاد می کند.

آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×