» کوین ها » ارزدیجیتال اکوسیستم زنبق
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال اکوسیستم زنبق

2024-06-05 1011

درباره اکوسیستم زنبق

یک اکوسیستم مبتنی بر هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاران کریپتو ما از ابزارهای هوش مصنوعی برای یافتن بهترین سیگنال‌های بازار و همچنین بهترین پروژه‌ها برای کمک به سرمایه‌گذاران رمزارز در انتخاب سرمایه‌گذاری خود از طریق APP Iris خود استفاده می‌کنیم. Iris همچنین یک پروتکل غیرمتمرکز مبادله p2p و همچنین play2earn را برای تحریک جامعه و تسریع سوزاندن توکن ادغام می کند.

IRIS سیستمی است که هدف آن قرار دادن هوش تجاری در سرویس بلاک چین است تا به سرمایه گذاران در هر اندازه کمک کند تا گزینه های سرمایه گذاری خود را بهینه کنند. برای انجام این کار، Iris یک برنامه تلفن همراه Iris App را ارائه می دهد که مرتبط ترین پروژه های موجود در بازار را تجزیه و تحلیل می کند و سیگنال های زمان واقعی بهترین فرصت ها را ارسال می کند (بهترین APY های Staking/Farming، پروژه ها قبل از فهرست شدن در CMC و CG، بازدهی بالا. پروژه های کم حجم و خیلی بیشتر).

توکن عنبیه توکن مورد استفاده در اکوسیستم خواهد بود. برای بهره مندی از خدمات ممتاز این پلتفرم، کاربران باید مقداری توکن Iris را در انبار نگه دارند. بنابراین دارندگان با دسترسی به خدمات و بازتاب‌های برنامه Iris، پاداش مضاعف دریافت می‌کنند. آنها دیگر روی قیمت توکن تمرکز نخواهند کرد زیرا از آن به عنوان وسیله ای برای باز کردن خدمات استفاده می شود و هیچ علاقه ای برای جدا شدن از آن وجود نخواهد داشت که منجر به افزایش پایدار و تدریجی ارزش توکن می شود. این توکن دارای یک سیستم رایت دستی است، یک سیستم بازتابی که پس از هر تراکنش به دارندگان پاداش می‌دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×