» بررسی » Humanode با Mintlayer همکاری می کند تا اکوسیستم خود را در برابر Sybil مقاوم کند
بررسی

Humanode با Mintlayer همکاری می کند تا اکوسیستم خود را در برابر Sybil مقاوم کند

2024-04-12 1028

راه حل های مقیاس بندی لایه 2 در شبکه بیت کوین توجه جامعه بلاک چین را به خود جلب کرده است. در میان این نوآوران، آخرین افزوده شده به خانواده Humanode –  Mintlayer است که با راه حل پیشرفته زنجیره جانبی خود متمایز است و هدف آن انقلابی کردن بیت کوین DeFi از طریق استفاده از سواپ های اتمی آن در برنامه های غیرمتمرکز است. هدف این پلتفرم نوآورانه نه تنها گسترش ابزار بیت کوین، بلکه تضمین قابلیت همکاری یکپارچه و افزایش امنیت در اکوسیستم است.

با شناخت چالش های حیاتی ناشی از حملات Sybil در فضای Web3 – جایی که موجودات مخرب هویت های جعلی متعددی برای دستکاری یا بی ثبات کردن شبکه ها ایجاد می کنند – Humanode به نیروهای Mintlayer پیوسته است. شراکت ما ریشه در تعهد مشترک برای حفاظت از یکپارچگی جامعه بلاک چین در برابر چنین تهدیدهای فراگیر دارد.

هسته اصلی این مشارکت، ادغام Humanode BotBasher است – یک ادغام Discord که یک حساب Discord را با استفاده از تأیید بیومتریک خصوصی به یک انسان منحصر به فرد مرتبط می کند – در Mintlayer’s Discord. از قبل در پلتفرم هایی مانند Galxe، Zealy، TaskOn و QuestN با بیش از 400 هزار کاربر تأیید شده در بیش از 500 سرور سازگار است. BotBasher یک گزینه پیشرو در برابر ربات های مخرب و دارندگان چند حساب در نظر گرفته می شود. از طریق این مشارکت، Mintlayer قصد دارد کمپین‌های مقاومت در برابر Sybil را در جامعه خود برگزار کند و همچنین به شرکای اکوسیستم اجازه می‌دهد تا جامعه عادلانه و ایمن را تضمین کنند.

Mintlayer قصد دارد از BotBasher برای کمپین های آینده مقاوم در برابر Sybil استفاده کند. به غیر از ادغام BotBasher، ما قصد داریم این همکاری را با ارائه مقاومت Sybil به پروژه های اکوسیستم Mintlayer از طریق تأیید بیومتریک خصوصی روی زنجیره و BotBasher گسترش دهیم.

همانطور که ما این مشارکت را آغاز می کنیم، چشم انداز ما ایجاد دنیایی امن تر، فراگیرتر و عادلانه تر است. Humanode و Mintlayer با هم به بهبود اکوسیستم مالی غیرقابل اعتماد اختصاص داده شده اند و عصر جدیدی از ایمنی و ایده های جدیدی را آغاز می کنند که فراتر از آنچه در سیستم های آنلاین سنتی به آن عادت کرده ایم، است.

درباره Mintlayer

Mintlayer یک راه حل زنجیره جانبی بیت کوین پیشگام است که به باز کردن قفل بیت کوین برای استفاده در dApps با استفاده از مبادله اتمی اختصاص داده شده است تا قابلیت همکاری بیت کوین را بدون نیاز به توکن های بسته بندی شده فعال کند. رویکرد منحصربه‌فرد Mintlayer امنیت بی‌سابقه‌ای را معرفی می‌کند و نیاز به واسطه‌ها و مکانیسم‌های پیچیده مانند توکن‌های peg-in، wrapped یا federated را از بین می‌برد. این امر خطر طرف مقابل را حذف می کند، اصطکاک را کاهش می دهد و قابلیت همکاری توکن واقعی را فراهم می کند.

درباره Humanode

Humanode اولین شبکه رمزنگاری بیومتریک است که با استفاده از تشخیص چهره خصوصی، مقاومت Sybil را برای پروژه های Web3 فراهم می کند. این می تواند ثابت کند که یک شخص تنها یک آدرس یا یک حساب در یک زمینه خاص دارد. بدون نیاز به KYC یا اطلاعات قابل شناسایی شخصی جمع آوری شده، این فرآیند حدود 1 دقیقه طول می کشد. Humanode یک لایه 1 سازگار با EVM است که بر اساس اصل یک نفر = یک گره = یک رأی است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×