» کوین ها » ارزدیجیتال Geojam Token
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Geojam Token

2024-06-05 107

درباره Geojam Token

Geojam یک پلت فرم اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی است که ایجاد، اشتراک گذاری و کسب درآمد را برای همه آسان می کند.

چشم انداز Geojam ساده است – آنها فضایی را ایجاد کرده اند که کاربران می توانند واقعاً با دوستان، سازندگان و جوامعی که دوست دارند ارتباط برقرار کنند.

Geojam با استفاده از هوش مصنوعی اختصاصی، اعلان‌هایی را به کاربران ارائه می‌کند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا واقعی‌ترین خود را نشان دهند. کاربران تنها زمانی می توانند پاسخ های دیگر را ببینند که خودشان پاسخ دهند. اعلان‌های “برای شما” برای هر کاربر طراحی شده است و باعث ایجاد خودیابی و خلقت در دنیای واقعی می‌شود. «برای ما» مردم را حول تجربیات مشترک متحد می کند.

Geojam اکوسیستمی از تعامل، سودمندی و پاداش است که بین دوستان، برندها و جوامع رد و بدل می شود. توکن JAM برای تعامل، محتوا و اطلاعات اجتماعی ارزش قائل است. در نهایت می توان از کاربران برای مشارکت خود در این پلتفرم تقدیر و تشکر کرد.

Geojam به طور موثر استرس، اضطراب و حدس و گمان را در اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی از بین می‌برد و در عین حال مشکل 90-9-1 را در رسانه‌های اجتماعی حل می‌کند (90% کاربران کمین‌هایی هستند که هرگز مشارکت نمی‌کنند، 9% از کاربران اندکی مشارکت می‌کنند و 1% کاربران تقریباً تمام اقدامات را به حساب می آورند).

دارندگان و کاربران JAM Token می‌توانند کالاهای باورنکردنی، کلکسیون‌ها، جوایزی مانند بلیط‌های کواچلا، و تجربه‌های یکبار در زندگی به دست آورند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×