» کوین ها » ارزدیجیتال Gençlerbirliği Fan Token
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Gençlerbirliği Fan Token

2024-06-05 007

درباره Gençlerbirliği Fan Token

GBSK Token یک دارایی رمزنگاری است که توسط Bitci Teknoloji Anonim Şirketi در Bitcichain بر اساس توافقنامه تولید و همکاری توکن GBSK امضا شده با Gençlerbirliği FC (با هم “طرفین”) توسعه یافته است.

دارایی‌های رمزنگاری دارایی‌های نامشهودی هستند که با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع‌شده یا فناوری مشابه ایجاد می‌شوند و در شبکه‌های دیجیتال توزیع می‌شوند، اما به عنوان پول واقعی، پول غیرمادی، پول الکترونیکی، ابزار پرداخت، اوراق بهادار یا سایر ابزارهای بازار سرمایه مشخص نمی‌شوند.

هدف این مقاله سفید ارائه اطلاعاتی درباره Gençlerbirliği Fan Token (“GBSK”) توسط Bitci Teknoloji A.Ş به شرکت کنندگان بالقوه است. در شبکه Bitcichain GBSK نشانه رسمی تیم Gençlerbirliği FC است.

با توسعه فناوری، دارایی های رمزنگاری روز به روز محبوب تر می شوند. دارایی‌های رمزنگاری که می‌توانند در بسیاری از زمینه‌ها مورد استفاده قرار گیرند، با گسترش حوزه‌های استفاده، بخش‌های مختلفی را نیز شکل داده‌اند. تغییر و دگرگونی رفتار کاربر نهایی نیاز به اشتراک گذاری و اکوسیستم تجربه را در دنیای دیجیتالی شده در اولویت قرار داده است. اکنون تعاملات خارج از روز مسابقه، هر زمان که «جامعه شرکت کننده» بخواهد، در هر رسانه ای که بخواهند، صورت می گیرد و به طور فزاینده ای شخصی می شود. پیش‌بینی می‌شود که شرکت‌ها، تیم‌ها و غیره که این فرآیند تحول دیجیتال را با موفقیت انجام می‌دهند، بتوانند با استفاده از قدرت طرفداران سهم بیشتری داشته باشند. بنابراین تجربه و تعامل اجتماعی که برای هواداران معنادارتر است می تواند به یک فعالیت اقتصادی و اجتماعی تبدیل شود که در این دوره ها به تیم کمک کند. علاقه به فوتبال در سراسر جهان روز به روز در حال افزایش است. در جهانی که توسط کالایی سازی زمان اداره می شود، پروژه های مبتنی بر طرفداران با در نظر گرفتن نظرات طرفداران با هم به موفقیت دست پیدا می کنند. هدف آن افزایش تعامل هواداران با استفاده از فناوری بلاک چین در فرآیند اتحاد تیم‌های فوتبال و هواداران است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×