» کوین ها » ارزدیجیتال شبکه سود
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال شبکه سود

2024-06-05 009

درباره شبکه سود

Gains Network در حال توسعه gTrade است، یک پلتفرم معاملاتی اهرمی غیرمتمرکز با نقدینگی کارآمد، قدرتمند و کاربرپسند.

معماری مصنوعی طراحی شده منحصر به فرد ما باعث می شود که gTrade سرمایه کارآمدتر از هر پلت فرم موجود باشد، کارمزدهای معاملاتی پایین و طیف وسیعی از اهرم ها و جفت ها را امکان پذیر می کند: تا 150 برابر در کریپتوها، 1000 برابر در فارکس، 100 برابر در سهام و 35 برابر در شاخص ها.

پروتکل حول محور ERC20 utility Token (GNS) و ERC721 Utility Token (NFTs) اکوسیستم می چرخد. GNS و NFT ها به گونه ای طراحی شده اند که به طور فعال در پلتفرم (ابزار) مورد استفاده قرار گیرند و امکان مالکیت پروتکل از طریق جذب درآمد و حاکمیت (به زودی) فراهم شود. این شامل دارندگان GNS می‌شود که هزینه‌های پلتفرم را از طریق Single Sided Staking دریافت می‌کنند، سوزاندن GNS با استفاده از درآمد پلتفرم، دارندگان NFT کاهش اسپرد و پاداش‌های بیشتر دریافت می‌کنند، و همچنین ربات‌های NFT دستورات محدود و انحلال‌ها را اجرا می‌کنند.

چشم انداز بلند مدت gTrade تبدیل به محبوب ترین پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز اهرمی می شود. شبکه Gains به یک DAO تبدیل می شود که توسط توکن $GNS (یا مشتقی مانند $veGNS) اداره می شود. تنها هدف آن ایجاد محصولات DeFi عالی است که درآمدی را به ارمغان می آورد که می تواند در یک استخر سهام $GNS توزیع شود. در مقیاس های توسعه به صورت افقی، هر تیمی می تواند پیشنهادهای حاکمیتی را برای دریافت بودجه از حاکمیت و ایجاد محصولات پیشرفته ای ایجاد کند که برای دارندگان $GNS درآمد ایجاد کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×