» کوین ها » ارزدیجیتال Fanadise
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Fanadise

2024-06-05 108

درباره Fanadise

فنادیس (FAN) چیست؟

Fanadise یک پلتفرم غیرمتمرکز برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای شخصیت‌های رسانه‌های اجتماعی و یکی از اولین توکن‌های ارزهای دیجیتال است که خود را بر اساس چهره‌های محبوب جهانی استوار می‌کند، دقیقاً مانند توکن‌های هواداری که توسط باشگاه‌های ورزشی جهانی برای حامیان خود ایجاد می‌شود، مانند AC. توکن فن میلان . در مورد Fanadise، اینفلوئنسرها تولیدکنندگان محتوا مانند خواننده ها، ورزشکاران، شخصیت های یوتیوب و مدل ها هستند. وجه مشترک این اینفلوئنسرها ده ها تا صدها هزار دنبال کننده در رسانه های اجتماعی است که حتی برخی از آنها میلیون ها دنبال کننده دارند.

ایده پشت Fanadise جمع آوری، خرید، سهام و فروش توکن های غیرقابل تعویض (NFT) از این اینفلوئنسرها، معرفی آنها به دنیای رمزنگاری و ایجاد پلی بین تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی و ارزهای دیجیتال است. Fanadise تماماً در مورد “عشق دیجیتال” است، که از طریق خرید NFT های آنها و لذت بردن از تجربیات و خدمات با آنها، حمایت خود را از تأثیرگذاران نشان می دهد و به طرفداران اجازه می دهد ارتباطات عمیق تری با بت های خود ایجاد کنند.

Fanadise ادعا می‌کند که با استفاده از فناوری بلاک چین و NFT برای تغییر سیستم فعلی مالکیت، «سیستم را تغییر می‌دهد و قدرت را به سازندگان باز می‌گرداند». هدف آن ایجاد انقلابی در بازاریابی تأثیرگذار، تجارت الکترونیک و خدمات رمزنگاری، همه در پلتفرم Fanadise است.

این کار از طریق اینفلوئنسرها انجام می شود که محتوای دسترسی محدود مانند عکس ها، بلیط های رویدادها، ویدیوهای کوتاه، پیام های صوتی، نقاشی ها و حتی کالاها را به اشتراک می گذارند.

بنیانگذاران Fanadise (FAN) چه کسانی هستند؟

چه چیزی Fanadise (FAN) را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه فنادیس (FAN) در گردش وجود دارد؟

شبکه Fanadise (FAN) چگونه ایمن است؟

آیا سکه Fanadise (FAN) می تواند به 1 دلار برسد؟

از کجا می توان Fanadise (FAN) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×