» کوین ها » ارزدیجیتال FACT0RN
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال FACT0RN

2024-06-05 107

درباره FACT0RN

بلاک چین FACT0RN، دریافت کننده کمک مالی صندوق جامعه رمزنگاری Coinbase در سال 2022، یک رویکرد نوآورانه را اجرا کرده است که جایگزین هش توسط فاکتورسازی اعداد صحیح به عنوان PoW شده است. یک مشکل مورد علاقه بخش خصوصی، بخش دولتی و جامعه دانشگاهی است. بلاک چین FACT0RN به طور رسمی در 20 آوریل 2022 در ساعت 6:09 صبح به وقت شرقی راه اندازی شد و بیش از یک سال است که با موفقیت عملیاتی شده است. در حال حاضر، دارای بیش از 120 گره فعال و سطح دشواری به سرعت در حال افزایش است.

مکانیسم PoW بکار گرفته شده توسط بلاک چین FACT0RN شامل فاکتورسازی عدد صحیح اعداد درخشان در پایه 2 است. فرآیند استخراج یک بلوک به گونه ای ساختار یافته است که مقرون به صرفه ترین روش غربال کردن فواصل تصادفی ارائه شده توسط گره ها برای اعداد درخشان مبتنی بر 2 است. قبل از اینکه یک ماینر یک عدد درخشان در پایه 2 کشف کند، به طور متوسط، چندین نونس و 10 هزار عدد باید فاکتور شوند.

با توجه به علاقه گسترده به فاکتورسازی در جامعه رمزنگاری و در میان بیش از دوازده جامعه سرگرمی، بلاک چین FACT0RN در حال معرفی یک ویژگی «ددپول» است. کاربران می توانند با پرداخت هزینه به صورت فکت کوین و ارسال یک عدد برای فاکتور در ددپول شرکت کنند. به‌علاوه، دیگران می‌توانند سکه‌های بیشتری را به هر عددی که در حال حاضر در ددپول است، کمک کنند. این ویژگی در حال حاضر در حال توسعه است.

آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×