» کوین ها » ارزدیجیتال EVRYNET
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال EVRYNET

2024-06-05 106

درباره EVRYNET

Evrynet چیست؟

Evrynet یک بلاک چین مسیریابی هوشمند است و با مشارکت شبکه Kyber و Stellar مفهومی و توسعه یافته است. چشم انداز Evrynet ایجاد پایه ای برای شبکه CeDeFi برای خدمات مالی با تمرکز بر بازار آسیای جنوب شرقی و فراتر از آن است.

Evrynet بستری را برای توسعه دهندگان دیگر فراهم می کند تا بتوانند DApps را روی آن بسازند. Evrynet با ترکیب یک عملیات خدمات کامل با قرارداد هوشمند همراه با پورتال خدمات مالی، شبکه قرارداد، و یک جزء حسابداری و تسویه حساب، زیرساختی را برای توسعه دهندگان/پروژه های دیگر برای ایجاد DApps فراهم می کند. برای یکپارچه سازی یکپارچه، ما SDK ها، API ها و قالب ها را ارائه می دهیم.

چندین تفاوت مشخص وجود دارد که تیم بر روی ایجاد در Evrynet تمرکز کرده است، مانند:

من. عملکرد چند زنجیره ای مقیاس پذیر و قابل تعامل ii. نهایی شدن معامله تقریباً لحظه ای iii. طرح های ثابت هزینه گاز و توانایی آغازگر قرارداد برای پرداخت هزینه گاز از طرف کاربران IV. مدل سکوی انعطاف پذیر

Evry.Finance، اولین DApp ساخته شده توسط Evrynet

اولین اپلیکیشنی که بر روی Evrynet ساخته خواهد شد Evry.Finance است که بر پل زدن سرمایه گذاران نهادی به دنیای DeFi تمرکز دارد. انعطاف پذیری، ثبات و نقدینگی عمیق را فراهم می کند. این شرکت قصد دارد با ارائه ویژگی‌های هدفمند سازمانی مانند کیف پول‌های چند علامتی، قراردادهای هوشمند سازمانی، و DEX هیبریدی با دفترچه سفارش و استخر AMM/DMM و همچنین بخش اختصاصی برای KYT و پشتیبانی از دانش صفر، به این هدف دست یابد. علاوه بر این، Evry.Finance محصولات متنوعی با بازدهی با سررسید متغیر و بازدهی متنوع ارائه خواهد کرد.

یکی از موارد استفاده مهم برای Evry.Finance شامل پل زدن دارایی/بازده دنیای واقعی به DeFi یا توکن سازی دارایی است. ما با چندین مدیر دارایی پیشرو در زمینه توکن سازی دارایی کار می کنیم. این امر این تز را تأیید می کند که Evrynet و Evry.Finance می توانند دنیای واقعی و خدمات مالی دیجیتال را به کاربران نهادی و خصوصی متصل کنند و به آنها امکان دسترسی به محصولات جدید را بدهد.

بنیانگذاران Evrynet چه کسانی هستند؟

Evrynet توسط Chatchaval Jiaravanon و Tridbodi Arunanonchai که هر دو در تایلند مستقر هستند، ایجاد شده است.

Chatchaval Jiaravanon شرکت‌های پیشرو در بخش‌های مخابرات، رسانه و خدمات مالی را ساخته و مدیریت کرده است. او همچنین در مجموعه‌ای از شرکت‌های جهانی سرمایه‌گذاری کرده است و در هیئت مدیره چندین شرکت سهامی عام در آسیا حضور دارد.

Tridbodi Arunanandchai یک کارآفرین سریالی است که به بخش خدمات مالی علاقه دارد. او چندین استارتاپ سنتی و بلاک چینی را تأسیس کرده است که بخش انرژی، وام دیجیتال و گردشگری را پوشش می دهند. او همچنین شریک سرمایه گذاری در یک صندوق پیشرو VC در جنوب شرق آسیا است.

مشاوران Evrynet چه کسانی هستند؟

در نهایت، پروژه Evrynet همچنین توسط مشاوران و مؤسسات قوی که به این پروژه اعتقاد دارند و کمک زیادی در هدایت تیم برای ساختن یک پروژه بهتر کرده‌اند، پشتیبانی می‌شود. لیست مشاوران را می توان در وب سایت پروژه به نشانی www.evrynet.io مشاهده کرد که در آنجا می توان به مقاله سفید و خلاصه یک صفحه ای پروژه نیز دسترسی داشت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×