» کوین ها » ارزدیجیتال EVAI
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال EVAI

2024-06-05 105

درباره EVAI

بحران اقتصادی جهانی در سال 2008 کاتالیزوری برای تغییر بود و بنیانگذاران Evai را برانگیخت تا از شکست‌های بخش مالی سنتی برای ایجاد یک مدل رتبه‌بندی غیرمتمرکز مناسب برای بازار ارزهای دیجیتال در حال ظهور بیاموزند.

Evai در ژوئن 2019 با پلتفرم Crypto Ratings بر اساس نظریه برنده جایزه نوبل و تحقیقات پیشرو در نقدینگی و قیمت دارایی در جهان شکل گرفت. تجزیه و تحلیل 80 سال داده های بازار سهام ایالات متحده الهام بخش ایجاد اولیه مدل چند عاملی Evai بود که با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه رتبه بندی های رمزنگاری بی طرفانه همراه شده است.

چشم انداز Evai تکامل و دموکراتیزه کردن مدل رتبه‌بندی مالی و ارائه بینش‌های سطح سازمانی بازار به تمام سطوح سرمایه‌گذاران است تا به آزادی مالی که سرمایه‌گذاری‌های کریپتو می‌توانند فراهم کنند و در عین حال ریسک را به حداقل می‌رسانند، کمک کند.

پلتفرم Evai از زمانی که در آوریل 2021 راه اندازی شد، به سرعت از 20 دارایی کریپتو به 500+ افزایش یافته است. فناوری هوش مصنوعی اثبات شده Evai اکنون آماده استقرار در چندین محصول هیجان انگیز است که شامل اشتراک پرمیوم EvaiPRO، EvaiBOT و EvaiAPI می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×