» کوین ها » ارزدیجیتال زنجیره ابدیت
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال زنجیره ابدیت

2024-06-05 107

درباره زنجیره ابدیت

به آینده سرگرمی با زنجیره اترنیتی خوش آمدید! Ethernity Chain که در ابتدا به عنوان یک بازار NFT راه اندازی شد، به یک پلتفرم ETH Layer 2 با امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی پیشرفته تبدیل شد و استانداردهای جدیدی را برای سرگرمی های زنجیره ای تنظیم کرد که همه توسط $ERN پشتیبانی می شود.

با پیش بینی بازار جهانی سرگرمی و رسانه تا سال 2030 به 3.5 تریلیون دلار، Ethernity Chain به عنوان پلتفرم برتر برای برندهای جهانی برای انتقال امتیازات خود به بلاک چین قرار می گیرد. Ethernity Chain با داشتن نمادهایی مانند لیونل مسی، شکیل اونیل و محمد علی، اکنون بر بزرگترین فرنچایزهای سرگرمی تمرکز کرده است و یک پلتفرم هدفمند را با اولین مدل امنیتی هوش مصنوعی داخلی ارائه می دهد.

راه حل لایه 2 Ethernity Chain که از طریق گفتگو با رهبران صنعت ساخته شده است دارای ویژگی های کلیدی مانند امنیت تقویت شده با هوش مصنوعی و DRM، ادغام آسان با جعبه ابزار plug-and-play، عملیات سازگار با محیط زیست با کاهش هزینه های گاز، و سازگاری 100% EVM برای عملیات بدون درز

برندها می‌توانند از مجموعه محصولات Ethernity و بسته ابزار plug-and-play برای توسعه برنامه‌های کاربردی Web3 نسل بعدی که شامل بازی‌های web3، کلکسیون‌های دیجیتال، RWA و رسانه‌های تعاملی هستند، استفاده کنند. راه اندازی های هیجان انگیزی در افق وجود دارد، از جمله بازار FanableApp RWA، امتیاز علمی تخیلی Exorians و بازی Web3، و برنامه های شخص ثالث متعدد توسط تیم های پیشرو در صنعت. برای تجربه آینده سرگرمی با Ethernity Chain آماده شوید!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×