» کوین ها » ارزدیجیتال ERC20
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ERC20

2024-06-05 107

درباره ERC20

توکن ERC20 در ابتدا به عنوان یک نسخه جایگزین ارتقا یافته از یک ارز دیجیتال طراحی شد که ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد. اما در طول سال‌ها، 97000 دارنده توکن ERC20 از سال 2017 راه‌های زیادی برای استفاده از توکن با توجه به روندهای مورد نیاز مردم پیدا کردند. جالب‌تر این است که توکن EC20 می‌تواند بسیار فراتر از یک ارز دیجیتال حرکت کند. قراردادهای هوشمند، تراکنش‌های سریع، جمع‌آوری و سایر مزایای توکن ERC20 پیرامون بلاک چین غیرمتمرکز و بازارهای غیرمتمرکز، در میان ده‌ها مفهوم دیگر از این قبیل، پتانسیل افزایش قابل‌توجهی ویژگی‌ها و استفاده از صنعت کریپتو را دارند و رونق گسترده‌ای را برای سایر همتایان فراهم می‌کنند. جهان به همتا با افزودن برای اولین بار یک لایه اقتصادی. در نهایت، مجموعه قابل توجهی از پتانسیل نیز وجود دارد که اصلاً ربطی به پول ندارد.

پیشرفت متوقف نمی شود و در آینده می توان بسیاری از مسائل و مشکلات را حل کرد. توکن ERC20 با یک قرارداد هوشمند داخلی، نیازها و خواسته های آتی کاربران را معرفی کرده و امکان انجام تراکنش های قابل اعتماد و محرمانه را بدون مشارکت واسطه های خارجی در شخص بانک ها یا سایر اشخاص ثالث فراهم می کند.

مفهوم تمرکززدایی و «اینترنت پول» که توسط توکن ERC20 پیاده‌سازی شده است، برای کاربرانی با پتانسیل منحصربه‌فرد فراهم می‌کند. توکن ERC20 به جای اینکه یک بسته و مرز محدود باشد، زمان تراکنش محدود است، ابزار محدود است، توکن ERC20 از نظر طراحی دارای پایان باز است، و ما معتقدیم که برای خدمت به عنوان یک لایه اساسی برای تعداد بسیار زیادی از هر دو بسیار مناسب است. دنیای مالی و غیرمالی در سال های آینده..

اگر می‌خواهید توکن ERC20 بخرید، صرافی‌های برتر برای معامله در جفت‌های قیمت توکن ERC20 در حال حاضر  

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×