» کوین ها » ارزدیجیتال EGO
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال EGO

2024-06-05 1010

درباره EGO

EGO یک نشانه داخلی سرویس Paysenger است.

Paysenger یک پلتفرم همکاری برای سازندگان محتوا، طرفداران و برندها است که بهترین ابزارها را برای کسب درآمد از محتوا و جذب مخاطب گرد هم می آورد. Paysenger از پیشرفته‌ترین فناوری و همچنین هوش مصنوعی اختصاصی که با همکاری دکتر Tamay Aykut که قبلاً از استاد دانشگاه استنفورد بود استفاده می‌کند. این پروژه توسط یک تیم مجرب توسعه یافته و توسط پلتفرم های بلاک چین اصلی مانند Polygon و ConsenSys پشتیبانی می شود.

در این پلتفرم، کاربران می‌توانند برای نویسندگان درخواست‌های پولی برای محتوای انحصاری، نکات یا نظرات تخصصی ارسال کنند و همچنین محتوای پولی را بر اساس اشتراک مصرف کنند.

Paysenger با اجازه دادن به کاربران برای حمایت از سازندگان و سفارش محتوای خود با توکن‌های EGO که می‌توان با انجام وظایف در پلتفرم به دست آورد، مخاطبان سازندگان پولی را گسترش می‌دهد.

Paysenger همچنین به ایده پردازان (مانند حامیان مالی و برندها) اجازه می دهد تا با سازندگان همکاری کنند که منجر به ایجاد محتوای جدید و زنده کردن ایده ها می شود. طرفداران می توانند از سازندگان حمایت کنند، با آنها ارتباط برقرار کنند و محتوای رسانه ای را سفارش دهند.

بسیاری از هنرمندان ابزارهای هوش مصنوعی را غیراخلاقی می‌دانند زیرا اغلب از مجموعه داده‌های حاوی آثار هنری گرفته‌شده از اینترنت بدون اجازه استفاده می‌کنند. این می تواند به واترمارک ها یا امضاهای قابل مشاهده منجر شود. علاوه بر این، هنر هوش مصنوعی می تواند مهارت های هنرمندان انسانی را تضعیف کند و از نیروی کار آنها برای سود در هنگام فروش هنر مولد استفاده کند. Paysenger یک مدل هوش مصنوعی شخصی‌شده را معرفی می‌کند، یک مدل هوش مصنوعی انحصاری و خاص که هنر را به سبک منحصر به فرد سازنده می‌آموزد و تولید می‌کند.

هدف Paysenger پل زدن شکاف بین Web2 و Web3، ایجاد یک محیط ایده‌آل برای پذیرش انبوه فناوری‌های بلاک چین و جذب میلیون‌ها کاربر Web2 به فناوری‌های Web3 است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×