» کوین ها » ارزدیجیتال دراکن
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال دراکن

2024-06-05 108

درباره دراکن

اجماع DRK از Proof-of-Stake of ETH 2.0 به Proof-of-Honor (PoH) ارتقا یافته است، به دنبال پروژه های چند میلیارد دلاری دیگر مانند TON توسط Telegram و Quorum توسط JP Morgan. دلیل انتخاب ما از ETH 2.0 (برای EOS، TRON، Stellar، NEO، و غیره) به این دلیل است که ETH 2.0 برای برنامه های کاربردی بهینه شده است و توسط بزرگترین و قوی ترین جوامع توسعه دهندگان در سراسر جهان پشتیبانی می شود. ما اجماع PoS مربوط به ETH 2.0 را به Proof-of-Honor (PoH) ارتقا دادیم، که از HodgeRank برای رتبه‌بندی گره‌ها بر اساس میزان سهام و مقدار تراکنش‌ها استفاده می‌کند تا توسعه‌دهندگان DApp را تشویق کند تا به تعداد کاربران خدمات ارائه دهند و تراکنش‌های بیشتری ایجاد کنند. ممکن است. در مقایسه، بسیار پیشرفته‌تر از اثبات اهمیت (PoI) NEM است که از NCDawareRank استفاده می‌کند.

PoH همچنین یک سیستم تشویقی پیشرفته برای حذف تمام ماینرهای تقلب و سستی برای حفظ طول عمر شبکه بلاک چین اتخاذ می کند و یک سیاست هوشمند بدون گاز به نام “GasStation” را اتخاذ می کند که از ترون پیشرفته تر است تا تراکنش های بلاک چین را ارزان تر کند در حالی که به طور یکنواخت ضد گاز است. هرزنامه و ایجاد انگیزه برای ماینرها.

یک پروتکل حفظ حریم خصوصی در DRK به نام DaRK به عنوان اولین پروتکل در جهان اختراع شد که دارای ابزارهای اسکریپت برای پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و ارائه “حریم خصوصی در صورت تقاضا” (به جای “حریم خصوصی به طور پیش فرض”) بود که بلاک چین را به پذیرش انبوه نزدیک کرد. این بهترین پروتکل آزتک، CryptoNote، BulletProof و موارد دیگر را ترکیب می کند. DaRK یک سلاح قدرتمند برای Smart Contract 2.0 ما است که آن را از Mimblewimble و Zk-snark (که فقط سکه های حریم خصوصی بومی را بدون هیچ ابزار برنامه نویسی برای نوشتن قراردادهای هوشمند در خود جای می دهند) پیشرفته تر می کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×