» کوین ها » ارزدیجیتال Dominium
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Dominium

2024-06-05 105

درباره Dominium

Dominium اولین ارز دیجیتالی است که توسط دارایی های دنیای واقعی پشتیبانی می شود. واحدهای تجاری، Airbnbs، طلا، معدنچیان، شرکت ها و غیره سبد دارایی Dominium را تشکیل می دهند. قرن گذشته نشان داده است که اگرچه ارزها ممکن است تکامل یابند و تغییر کنند، مالکیت واقعی همیشه پادشاه است. کسی که صاحب زمین، املاک و کالاها است، قدرت واقعی را در اختیار دارد.

در طول دهه های آینده، دومینیوم به جمع آوری خزانه ای ادامه خواهد داد که نه تنها در برابر تورم و تغییرات ارز مقاوم است، بلکه خزانه ای است که درآمدزایی نیز دارد. این درآمد برای چندین دهه پرداخت خواهد شد. در طی 24 ماه اول، توکن DOM دچار کاهش تورم خواهد شد و تمام درآمد حاصل از سال‌های آینده برای خرید و سوزاندن توکن DOM استفاده خواهد شد. شهروندانی که در Dominium staking “”مدرسه فکر”” شرکت می کنند به درآمد غیرفعال دارایی های واقعی دسترسی خواهند داشت. درآمد غیرفعال که به طور قابل اثبات برای چندین دهه پرداخت خواهد شد.

توکن DOM را می توان برای خرید NFT های Dominium با تخفیف استفاده کرد. این NFT امکان دسترسی به املاک Dominium و حتی فرصت های توسعه مسکن و املاک را فراهم می کند. به عنوان مثال، کسانی که دارای NFT های مارکوس اورلیوس هستند، به ساختمان های آپارتمانی ما دسترسی پنت هاوس خواهند داشت. توکن DOM نشان دهنده مالکیت مطلق و موج جدیدی از ادغام های خارج از زنجیره/روی زنجیره برای دنیای بهتر IRL است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×