» کوین ها » ارزدیجیتال پروتکل دیون
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پروتکل دیون

2024-06-05 108

درباره پروتکل دیون

پروتکل دیون به عنوان یک ابتکار پیشگامانه در اکوسیستم بلاک چین ظاهر می شود که بر پایداری از طریق فناوری های نوآورانه لایه 1 (L1) تمرکز دارد. در قلب چشم انداز پروتکل دیون، ادغام یکپارچه فناوری بلاک چین با انرژی های تجدیدپذیر است، با هدف ایجاد یک پارادایم جدید در مسئولیت زیست محیطی و بهره وری انرژی در فضای کریپتو.

این پروتکل دارای مجموعه ای از محصولات است که هر کدام نقش منحصر به فردی را در تحقق این چشم انداز ایفا می کنند. Orion، پرچم‌دار پروتکل Dione، یک محصول زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (DePIN) را نشان می‌دهد که برای استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی و اعتبارسنجی منابع انرژی سبز طراحی شده است. Orion با شناسایی و ترکیب انرژی های تجدیدپذیر در بلاک چین، سابقه ای را برای شیوه های پایدار در صنعت ایجاد می کند.

Odyssey در حال توسعه است، یک راه حل بلاک چین L1 که به طور کامل از انرژی های تجدید پذیر تامین می شود. معماری Odyssey نه تنها برای حمایت از ماهیت غیرمتمرکز زنجیره بلوکی، بلکه برای اطمینان از اینکه هر تراکنش و عملیات در اکوسیستم Dione به طور مثبت به تغییر جهانی به سمت پایداری کمک می کند، ساخته شده است. این رویکرد آینده نگر بر تعهد پروتکل دیون به کاهش ردپای کربن فناوری بلاک چین، همسو با تلاش های جهانی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تأکید می کند.

با نگاهی به آینده، پروتکل دیون قصد دارد نبرا، یک بازار انرژی تجدیدپذیر همتا به همتا را معرفی کند. نبرا که به‌عنوان «اوبر برای انرژی» در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر پیش‌بینی می‌شود، هدفش دموکراتیک کردن دسترسی به انرژی سبز است و به افراد اجازه می‌دهد تا به تجارت و به اشتراک گذاری منابع تجدیدپذیر به طور مؤثر و شفاف بپردازند. این ابتکار بلندمدت نشان‌دهنده هدف کلی پروتکل دیون برای ادغام فناوری بلاکچین با برنامه‌های ملموس و واقعی در انرژی‌های تجدیدپذیر است که آینده‌ای پایدارتر و سازگار با محیط زیست را تسهیل می‌کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×