» بررسی » Dexed.io پلتفرم جدید پرتغالی است که آینده را پیش بینی می کند و ارز دیجیتال بعدی را برای سرمایه گذاری نشان می دهد.
بررسی

Dexed.io پلتفرم جدید پرتغالی است که آینده را پیش بینی می کند و ارز دیجیتال بعدی را برای سرمایه گذاری نشان می دهد.

2024-04-12 1029

Coinscribble – 2 آوریل 2024 / استارت‌آپ فناوری پرتغالی Dexed در حال راه‌اندازی یک پلتفرم تجاری غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی بلاک چین اتریوم کار می‌کند و هدف آن معامله‌گران و دژن‌ها است (سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال که با ریسک بالا وارد معاملات می‌شوند و انتظار بازگشتی به همان اندازه دارند). . با استفاده از هوش مصنوعی، Dexed.io تمام فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های رسانه‌ای که با این جهان سروکار دارند را تجزیه و تحلیل می‌کند تا سکه بزرگ بعدی را که در آن سرمایه‌گذاری کنید و می‌توانید از آن انتظار پاداش مثبت داشته باشید، شناسایی کند.

از آنجایی که برای هر کسی امکان ایجاد یک توکن در هر یک از اکوسیستم‌های بلاک چین موجود در دنیای مجازی وجود دارد، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال می‌تواند کاملاً مخاطره‌آمیز باشد و کلاهبرداری‌های زیادی ممکن است رخ دهد که منجر به ضررهای زیادی می‌شود. در عین حال دسترسی رایگان به بلاک چین و عدم کنترل دولت بر این فناوری این وضعیت را بسیار بدتر می کند. در پاسخ به این سناریو، استارت‌آپ پرتغالی Dexed راه‌حل جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که روش سرمایه‌گذاری معامله‌گران و دژن‌ها (کاربرانی که وارد معاملات پرخطر با انتظار بازدهی بالا می‌شوند) را متحول خواهد کرد.

پلت فرم Dexed.io که در سال 2024 در لیسبون به دست Olivier Bureau ایجاد شد، یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که تجزیه و تحلیل داده ها را در زمان واقعی ارائه می دهد، روندها را دنبال می کند و طیف وسیعی از ویژگی ها را برای تسهیل کشف توکن ها و فرصت های سرمایه گذاری. با استفاده از یک الگوریتم هوش مصنوعی (AI)، Dexed.io فعالیت شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسرها و رسانه‌هایی را که به این موضوع می‌پردازند، مطالعه می‌کند تا بتواند روندهای آینده را درک کند و کاربران را از توکن‌های سودآوری که مستحق سرمایه‌گذاری و توجه آن‌ها در یک لحظه معین هستند، آگاه کند. .

کاربران پلتفرم از طریق داشبورد به این اطلاعات دسترسی دارند که تعادل توکن‌های با سرمایه متوسط ​​و توکن‌های قبل از راه‌اندازی را نشان می‌دهد، حرکت توکن‌ها را پیش‌بینی می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد به طیف وسیعی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اکوسیستم اتریوم دسترسی داشته باشند. در عین حال، امکان سرمایه گذاری مستقیم از طریق پلتفرم در توکن های Dexed – $DEXED وجود دارد.

Dexed.io چندین مزیت انحصاری را برای دارندگان توکن‌های $DEXED ارائه می‌کند، از جمله دسترسی به داشبوردهای ممتاز با اطلاعات بیشتر، فضای تبلیغاتی برای تبلیغ توکن‌های توسعه‌یافته توسط خود کاربران و پشتیبانی سریع از مشتری. علاوه بر این، تمام سود حاصل از تبلیغات، داشبوردهای پولی، ارتقای توکن ها و هزینه های رابط معاملاتی بین همه دارندگان این توکن ها تقسیم می شود و منبع درآمد اضافی برای کاربران پلتفرم ایجاد می کند.

“همانطور که دیدیم، ارزهای رمزنگاری شده باقی مانده اند و فقط یک روند دیگر نیستند. برعکس، این یک نقطه عطف اساسی برای دموکراسی سازی مالی و تمرکززدایی قدرت اقتصادی است. با این حال، به همان اندازه مهم است که خطرات ذاتی این را بشناسیم. بازار پر نوسان. وقتی در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنید، می توانید برنده شوید یا ضرر بزرگی داشته باشید. فقدان مقررات و رشد تقلب دو دلیل اصلی بی اعتمادی است که هنوز نسبت به این بازار احساس می شود و مانع سرمایه گذاری های بسیار سودآور احتمالی می شود که انگیزه آن هاست. من برای ساختن Dexed.io – ابزاری که به کاربران کمک می کند به آگاهانه ترین و آگاهانه ترین راه ممکن سرمایه گذاری کنند.

از زمان ایجاد اولین توکن $DEXED در ماه فوریه که این پروژه را تامین مالی کرد، این ارز دیجیتال به 700 دارنده و ارزش 1.8 میلیون دلار (حدود 1.7 میلیون یورو) رسیده است – بالاترین ارزشی که این سکه دیجیتال تا کنون به آن رسیده است (ATH). شما می توانید توکن های $DEXED را از طریق وب سایت شرکت خریداری کنید .

تا پایان سال 2024، این شرکت پرتغالی امیدوار است که یک میلیون کاربر ماهانه داشته باشد، با شرکای فناوری استراتژیک همکاری کند، پشتیبانی از مشتری را بهبود بخشد و ویژگی‌های جدیدی را راه‌اندازی کند، مانند ربات ضد سرقت برای ایمن‌تر کردن سرمایه‌گذاری و داشبورد اینفلوئنسر اختصاصی. و الگوریتم هوش مصنوعی را توسعه دهید تا آمار و بینش ارزشمندتری به کاربران پلتفرم ارائه شود. علاوه بر این، Dexed استعدادهای جدیدی را برای تیم خود در منطقه لیسبون استخدام خواهد کرد و اکوسیستم ارزهای دیجیتال پرتغال را تقویت خواهد کرد.

درباره Dexed.io: Dexed.io یک پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی بلاک چین اتریوم کار می کند و به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به واسطه تراکنش های مستقیم با یکدیگر انجام دهند و کنترل کامل وجوه خود را در دست بگیرند.

رسانه های اجتماعی: توییتر ، تلگرام
وب سایت: dexed.io

دفتر مطبوعاتی: Beatriz José T: +351 915 625 489 E: [email protected] یا Cátia Soares T: +351 912 838 037 E: [email protected]

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×