» کوین ها » ارزدیجیتال DAWKOINS
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال DAWKOINS

2024-06-05 109

درباره DAWKOINS

داکوئینز (DAW) چیست؟

داکوئینز (DAW) یک توکن میم غیرمتمرکز است که برای پیشرفت در جامعه رمزنگاری و فراتر از آن طراحی شده است. داکوینز که به افتخار ریچارد داوکینز، پدر میم ها نامگذاری شده است، قصد دارد میراث غنی میم ها را در فضای دیجیتال جشن بگیرد و ترویج کند.

جامعه کامل رانده!

چند داوکوین (DAW) در گردش وجود دارد؟

بنابراین، داکوینز بر روی بلاک چین Solana (SOL) کار می کند و ما مجموع عرضه ثابتی از 1 میلیارد توکن داریم. در حال حاضر، عرضه در گردش حدود 989.5 میلیون توکن DAW است. خیلی تمیز، درسته؟

نماد ما “DAW” است، و می‌توانید با آدرس قرارداد ما در بلاک چین سولانا احساس آرامش کنید: 7cb67ev3jvBKaAH1tnVM8FL8WfQ96sa2TYByEXajqx8N.

حالا این عرضه در گردش دقیقا به چه معناست؟ این اساساً تمام توکن‌هایی هستند که به طور فعال در صرافی‌های مختلف معامله می‌شوند و در اکوسیستم داکوین ما مورد استفاده قرار می‌گیرند. و از آنجایی که ما عرضه محدودی داریم، همه ما در مورد این کمبود هستیم، مطمئن شوید که ارزش توکن‌های شما خوب و قوی باقی می‌ماند.

از آنجایی که ما در Solana هستیم، می‌توانیم از تراکنش‌های فوق‌العاده سریع و کم‌هزینه لذت ببریم، و ارسال و دریافت داکوین‌ها را در هر زمان که بخواهید برای شما آسان می‌کند.

هدف ما در داکوینز این است که تا حد ممکن در مورد معیارهای توکنومیک و عرضه خود شفاف باشیم، بنابراین دقیقاً بدانید که در حال ورود به آن هستید. همه ما به دنبال ایجاد اعتماد و اطمینان در جامعه خود و با سرمایه گذاران بالقوه، ایجاد یک اکوسیستم زنده و پایدار برای رشد داکوین هستیم.

امیدوارم که همه چیز را برای شما روشن کند! اگر سوال دیگری دارید، در صورت تمایل بپرسید. ما همیشه اینجا هستیم تا کمک کنیم!

بنیانگذاران داکوئینز چه کسانی هستند؟

من و KOM خارج از حوزه رمزنگاری، با تجربیات مشترکمان در مشاغل فروش شرکتی پردرآمد، دوستان خوبی هستیم. سفر من به کریپتو در سال 2013 آغاز شد، زمانی که شروع به خرید بیت کوین کردم و از امواج آخرین چرخه بازار به سودهای قابل توجهی رسیدم. در همین حال، KOM از سال 2016 یک دارنده ثابت XRP بوده است و در طول دوره صعودی 2017 از مزایای آن بهره برده است.

ما با هم، منابع خود را با پشتیبانی بیشتر از تیم اختصاصی خود و جامعه گسترده‌تر، در پروژه تصاحب جامعه (CTO) ریخته‌ایم. انگیزه های ما فراتر از سود مالی صرف است. در عوض، ما با اشتیاق مشترک هدایت می‌شویم تا توکن میم خود را به خط مقدم بازار برسانیم.

هدف نهایی ما این است که این توکن میم را به عنوان گزینه شماره یک در طول دوره صعودی قرار دهیم، نه فقط برای کسب سود، بلکه برای احترام و تثبیت میراث ریچارد داوکینز در قلمرو میم های بلاک چین. نفوذ داوکینز عمیقا طنین انداز شده است و یک نسل کامل را شکل داده است، و ما معتقدیم که ادای احترام به مشارکت او در فرهنگ میم در فضای رمزنگاری ضروری است.

از کجا می توانم داکوین بخرم؟

می توانید داکوینز (DAW) را در چندین صرافی برجسته از جمله XT، Poloniex، Raydium و Jupiter خریداری کنید. این صرافی ها نقدینگی و راحتی را برای کاربرانی که به دنبال خرید داکوین و مشارکت در اکوسیستم داکوین هستند، ارائه می دهند. به سادگی به هر یک از این صرافی ها مراجعه کنید، جفت معاملاتی DAW را جستجو کنید و به راحتی تجارت داکوین ها را شروع کنید. [Poloniex] https://poloniex.com/trade/DAW_USDT?type=spot
[XT]
https://www.xt.com/en/trade/dawsol_usdt
[Raydium]
https://raydium.io/swap/؟ inputCurrency=7cb67ev3jvBKaAH1tnVM8FL8WfQ96sa2TYByEXajqx8N&outputCurrency=sol&inputAmount=108735.321565&outputAmount=0.459874&fixed=0.459874&fixed=0.459874 https://
wap AH1tnVM8FL8WfQ96sa2TYByEXajqx8N-SOL

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×