» کوین ها » ارزدیجیتال سایبر آرنا
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال سایبر آرنا

2024-06-05 105

درباره سایبر آرنا

پروژه در مورد چیست؟

CyberArena AR/VR پروژه ای است که ویژگی های AR/VR و اقتصاد کریپتو را ادغام می کند. بیش از 30 میلیون گیمر در اکوسیستم Imperium و بیش از 2 میلیارد گیمر در سراسر جهان فرصتی منحصر به فرد برای کسب درآمد از مهارت های خود فراتر از پخش جریانی فراهم می کند. CyberArena با فراتر رفتن از محدودیت‌های بازی‌های web2، فرصت‌های جدیدی را برای تجربه‌های فراگیر و بازی‌های مهارتی با ارزش باز می‌کند. این یک انقلاب در صنعت بازی است.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟

در حالی که دیگر استودیوهای وب 3 صرفاً مخاطبان وب 3 را هدف قرار می دهند، CyberArena اولین پیشنهادی است که به پایگاه گیمرهای وب 2 موجود Imperium ارائه می کند. در نهایت، کیفیت بازی پورتفولیوی CyberArena بسیار پیشرفته‌تر است، با اقتصاد معطوف به مهارت. محصول با کیفیت بالا با تصاویری خیره کننده، گیم پلی اعتیادآور، رقابت چند نفره. بازیکنان از مهارت های خود درآمد کسب می کنند نه از عمق جیب خود.

تاریخچه پروژه شما

CyberArena اجرای web3 Imperium Multimedia است، یک استودیوی برنده جایزه با بیش از دوازده بازی، بیش از 30 میلیون بازیکن، و تجربه توسعه از بازی‌های افسانه‌ای مانند Mad Max و Battlefield.

این اولین استودیو واقعی نمادین است، با پخش کننده های web2 که به طور یکپارچه به فرصت های وب 3 منتقل می شوند. این استودیو پیشتاز است تا به بازیکنان فرصتی برای داشتن ارزش دیجیتالی که زمانشان ایجاد می‌کند و توانایی مشارکت در رشد بازی‌هایی (و استودیویی) که فعالانه بازی می‌کنند، داشته باشند.

آینده پروژه شما چیست؟ فوکوس سایبر آرنا 100%

توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×