» کوین ها » ارزدیجیتال Cryptegrity DAO
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Cryptegrity DAO

2024-06-05 107

درباره Cryptegrity DAO

Cryptegrity یک پلت فرم کاملاً غیرمتمرکز است که هدف آن محافظت از کاربران هنگام تبادل کالا، خدمات و داده‌ها به صورت آنلاین است.

کاربران پلت فرم می توانند قراردادهای امانی ایمن برای کالاها، خدمات، NFT ها و موارد دیگر ایجاد کنند. این قراردادها برای اطمینان از امنیت کاربر هنگام برخورد با طرف‌های ناشناس، به‌صورت زنجیره‌ای قابل تأیید هستند. حاکمیت پروتکل توسط یک DAO با قدرت جامعه هدایت می شود که خدمات داوری و حل اختلاف حیاتی را ارائه می دهد.

برای هر صندوق امانی جدید ایجاد شده در Cryptegrity، یک قرارداد هوشمند جدید مستقر می شود. این به طور قابل توجهی خطر تقلب یا ادغام وجوه را کاهش می دهد و به کاربران شفافیت ارائه می دهد. در هر قرارداد امانی Cryptegrity، فقط طرف‌های مربوطه و Cryptegrity DAO می‌توانند با قرارداد خاص خود تعامل داشته باشند.

رمز $ESCROW ستون اکوسیستم Cryptegrity است. هزینه‌های پلتفرم جمع‌آوری‌شده توسط پلتفرم، با داشتن مکانیزم بازخرید تورمی و کاهش تورم، به طور فعال و شفاف بین دارندگان $ESCROW توزیع می‌شود.

پلتفرم Cryptegrity علاوه بر ارائه خدمات امانی بدون مجوز و ایمن، بسیاری از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. Cryptegrity Earn به دارندگان راه‌حل‌های کشاورزی سودآور و بازده ارائه می‌کند، و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به طور ارگانیک جوایزی کسب کنند و با تعمیق نقدینگی $ESCROW، اکوسیستم را غیرمتمرکزتر کنند.

Cryptegrity با بهره‌گیری از فناوری‌ها و زیرساخت‌های web3 قصد دارد صنعت پرداخت p2p را مختل کند و دوباره تصور کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×