» کوین ها » ارزدیجیتال کرونی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال کرونی

2024-06-05 107

درباره کرونی

Crowny یک پلتفرم جدید برای کمک به حل برخی از معضلات فعلی در دنیای تبلیغات ایجاد کرده است. Crowny پلتفرمی است که به برندها اجازه می دهد کمپین های موثر ایجاد کنند و به راحتی و سادگی به مخاطبان هدف خود دست یابند. این کاربران با دریافت پاداش از طریق برنامه، وسوسه می شوند که به پیام خود گوش دهند. کاربران می توانند بدون خطر نقض حریم خصوصی، از طریق برنامه موبایل Crowny به برندهای مورد علاقه خود متصل شوند.

آنچه کراونی ارائه می دهد:

  • یک برنامه گوشی هوشمند که به کاربران امکان می دهد حوزه های مورد علاقه خود را مشخص کنند و به آنها اجازه می دهد مارک های مورد علاقه خود را دنبال کنند. این به آنها امکان کنترل نوع محتوا و معاملاتی را که می خواهند ببینند و زمانی که می خواهند آن را ببینند، می دهد.
  • تجربه ای امن و خصوصی از طریق ناشناس سازی داده های کاربر.
  • امکان ارتباط با مصرف کنندگان به روش های مختلف، از جمله اعلان های فشار، geofencing و کدهای QR. محتوای ارائه شده همچنین شامل تعاملات و عناصر گیمیفیکیشن است. مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری درگیر خواهند شد که به نوبه خود باعث بهبود رابطه مصرف کننده و برند خواهد شد.
  • به کاربران همیشه پاداش داده می شود. نه تنها از طریق پیشنهاداتی که دریافت می کنند، بلکه برای مصرف محتوا نیز. پرداخت با توکن‌های CRWNY دلاری و امتیازات وفاداری به برند بزرگترین چالش‌های دنیای تبلیغات شامل کاهش قرار گرفتن در معرض، افزایش هزینه‌ها و مخاطبان گریزان است. آنها با پلتفرم خود این چالش ها را حل می کنند.

Crowny همچنین یک سیستم وفاداری رایگان به صاحبان مشاغل کوچک ارائه می دهد. جالب ترین بخش این سیستم وفاداری، توکن $CRWNY است. این جوایز نقش کلیدی در پلتفرم Crowny دارند. توکن‌ها را می‌توان در نهایت به ارزهای (فیات) تبدیل کرد، برای خرید محصولات استفاده کرد، یا آن‌طور که می‌توان در کیف پول نگهداری کرد کنار گذاشت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×