» کوین ها » ارزدیجیتال CrocBot
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال CrocBot

2024-06-05 106

درباره CrocBot

پروژه در مورد چیست؟ CrocBot پروتکلی است که امکان پرورش ایردراپ های محبوب را با پشتیبانی تیمی از کارشناسان سیبیل فراهم می کند. ما “Swarms” را ارائه می دهیم، یک ابزار قدرتمند برای استقرار هزاران آدرس برای مزرعه بر اساس استراتژی خودتان. CrocBot به شما امکان می دهد “Swarms” از آدرس ها را برای تولید ایردراپ های محبوب مستقر کنید. شما قادر خواهید بود استراتژی ها و مزرعه های خود را بر روی زنجیره ها و پروتکل های مورد نظر خود تنظیم کنید. دسته‌ها از طریق شرط‌بندی $CROC باز می‌شوند. ربات ما از طریق تلگرام و داشبورد اختصاصی در دسترس خواهد بود

ما که هستیم؟ ما تیمی از سازندگان هستیم که از 2 سال پیش، ایردراپ کشاورزی را انجام می‌دهیم، تصمیم گرفته‌ایم ربات Airdrop Farming خود را از طریق $CROC برای عموم باز کنیم، توکنی با توکنومیک‌های سالم که ارزش یک آدرس کشاورزی airdrop را پشتیبانی می‌کند.

در مورد توکن چطور؟ این پروتکل بر اساس توکن $CROC، دارایی درآمدزا است که توسط ارزش 1 آدرس کشاورزی پشتیبانی می شود. این توکن دارای مالیات معاوضه 5٪ -> 2٪ برای تیم، 2٪ برای سهامداران و 1٪ برای نقدینگی است. سهامداران هزینه پروتکل دریافت می کنند (قابل مطالبه در داشبورد ما)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×