» کوین ها » ارزدیجیتال کوریت
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال کوریت

2024-06-05 009

درباره کوریت

کوریت (CO) چیست؟

Corite (CO) یک استارتاپ موسیقی و فناوری سوئدی است که در سال 2018 تأسیس شد و رویکرد متمایز خود را برای تأمین مالی هنرمندان دارد. این کار به این صورت است که به طرفداران اجازه می دهد روی موسیقی سرمایه گذاری کنند و سهمی از سود استریم دریافت کنند و به بخشی جدایی ناپذیر از سفر از تولید محصول تا اجرا تبدیل شود.

پلتفرم مبتنی بر بلاک چین Corite به دارندگان توکن CO و طرفداران موسیقی اجازه می دهد تا در تأمین مالی و تبلیغات طرفداران شرکت کنند، به پروژه های موسیقی Tier-1 دسترسی اولیه داشته باشند و برای مشارکت در اکوسیستم Corite جوایزی کسب کنند. از طریق پلتفرم Corite، طرفداران می توانند روی هنرمندان مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنند و سهام حق امتیاز خود را به عنوان حامی داشته باشند، و راهی شفاف و مطمئن برای حمایت از موفقیت نوازندگان مورد علاقه خود و در عین حال دریافت پاداش برای مشارکت آنها فراهم می کند. نسخه بتا این پلتفرم در اکتبر 2019 منتشر شد و اکنون 120000 کاربر دارد. در ژوئیه 2021، Corite وارد بازار ایالات متحده شد و با Hitco شریک شد تا با موفقیت یک پیش فروش 2.2 میلیون دلاری را برای توکن ابزاری آنها $CO – ارز اصلی پلت فرم Corite – ببندد. بنابراین، Corite مخاطبان خود را گسترش داد، یک تیم با استعداد را جذب کرد و یک محیط کاری دموکراتیک برای هنرمندان ایجاد کرد. اخیراً، در ژانویه 2022، Corite همچنین از بسته شدن دور اولیه 600 هزار یورویی برای راه اندازی اروپای پلت فرم تامین مالی طرفداران خود خبر داد. این دور توسط Tagehus، Eastate و Almi Invest رهبری شد.

کوریت در کنار تعدادی از متخصصان برجسته صنعت موسیقی مانند [LA Reid] و [چارلز گلداستاک]، بنیانگذاران Hitco Entertainment، تهیه کنندگان افسانه ای (Beyonce، Usher) و [Konstantin Kersting] و غیره کار می کند. اخیراً، Corite قراردادی را با [Alan Walker] برای انتشار چندین آهنگ و کمک به آوردن طرفداران به Web3 انجام داد.

در ژانویه 2022، Corite CO فروش توکن خصوصی 6.2 میلیون دلاری را با موفقیت به پایان رساند. Corite یک دور جمع آوری کمک های مالی عمومی را در سپتامبر 2022 PancakeSwap انجام داد، جایی که آنها با موفقیت 1.5 میلیون دلار از طریق یک پیشنهاد اولیه مزرعه (IFO) جمع آوری کردند. سرمایه گذاران شامل NGC، CoinCO، Coin98، KuCoin labs، Chromawat، Gate labs، Kyros Venture، Shima Capital، Evers Capital، Rarestone Capital، NGC Ventures، CryptoJ، BTX Capital، Skyman Venture، Exnetworkcapital، Bella Finance، سرمایه 1001 و Hilbert Capital هستند.

بنیانگذاران Corite چه کسانی هستند؟

چه چیزی کوریت (CO) را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه کوریت (CO) در گردش وجود دارد؟

شبکه Corite چگونه ایمن است؟

کوریت (CO) را از کجا می توان خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×