» کوین ها » ارزدیجیتال متمرکز کننده
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال متمرکز کننده

2024-06-05 108

درباره متمرکز کننده

Concentrator یک ترکیب کننده خودکار است که به طور خودکار پاداش ها را از خزانه های Convex جمع آوری می کند، آنها را به cvxCRV مبادله می کند و آنها را روی Convex قرار می دهد (ترکیب خودکار). از آنجایی که ترکیب cvxCRV در Convex در حال حاضر حدود 50٪ APY را برمی گرداند، نتیجه کلی این است که بازده Convex پایه تا این حد افزایش می یابد، و آنها این کار را با نگه داشتن نشانه cvxCRV و حفظ قرار گرفتن در معرض قیمت در اکوسیستم Convex و Curve انجام می دهند.

توکن متمرکز کننده (CTR) برای قدرت جریان نقدی طراحی شده است. 50 درصد از کل درآمد پلتفرم (که در aCRV ترکیب خودکار است) بر اساس رأی گیری توسط دارندگان CTR قفل شده هدایت می شود، در حالی که مابقی برای پوشش هزینه ها و حمایت از رشد بلندمدت به خزانه تعلق می گیرد. دارندگان CTR قفل شده تصمیم خواهند گرفت که چگونه درآمد پلتفرم را تقسیم کنند، درآمدهای با ارزش aCRV را بین خود تقسیم کنند، پشتیبانی کالاهای عمومی و گزینه‌های بالقوه دیگر را تقسیم کنند.

توکنومیکس CTR به همان روش توکنومیک ve Curve عمل می کند. دارندگان CTR می‌توانند توکن‌های خود را تا ۴ سال قفل کنند تا veCTR دریافت کنند و قدرت ve با مقدار قفل و زمان قفل باقی‌مانده تعیین می‌شود. veCTR حقوق حاکمیتی از جمله تخصیص 50 درصد از کل درآمدهای Concentrator را اعطا می کند و بسته به نتیجه رای جامعه، احتمالاً بیشتر این درآمد را به دست خواهد آورد. درآمد متمرکز کننده بر حسب aCRV، رمز ترکیب خودکار cvxCRV ما است: نشان دهنده بازده واقعی از هزینه های منصفانه پرداخت شده توسط کاربران واقعی است. پس از IFO، ساختار هزینه Concentrator مجددا متعادل می شود تا اطمینان حاصل شود که پروتکل خود را حفظ می کند، تخصیص توکن veCTR جذاب است و کاربران همچنان با استفاده از Concentrator درآمد بیشتری کسب می کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×