» کوین ها » ارزدیجیتال ChillPill
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ChillPill

2024-06-05 108

درباره ChillPill

پروژه در مورد چیست؟ ChillPill پروژه‌ای است با هدف ورود افراد جدید به اکوسیستم $FTM، با آموزش طناب‌های DeFi و NFT به آنها.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟ تعامل ما با جامعه، و دانش گسترده ما از اکوسیستم، و ارتباطات ما. ما می‌توانیم از آن‌ها برای رشد با سرعت بی‌سابقه استفاده کنیم.

تاریخچه پروژه شما ما شروع به استفاده از پلتفرم راه اندازی نمایشگاه LBP کردیم که یک رویداد LGE است. این به مدت 3 هفته ادامه داشت و ما 160 هزار دلار نقدینگی FTM جمع آوری کردیم. امروز یک استخر LP 100 هزار دلاری روی اکولایزر ایجاد کردیم، داغترین DEX در $FTM در حال حاضر. ما یک قرعه کشی مجموعه NFT را با محوریت زیر مجموعه ای از مجموعه راه اندازی کردیم.

آینده پروژه شما چیست؟ ما سهم بندی توکن یک طرفه، سهامداری LP و سهامداری NFT را اجرا خواهیم کرد که APR ها را تقویت می کند و بازاریابی و ایجاد مشارکت را ادامه می دهد. ما همچنین جعبه های غارت را پیاده سازی خواهیم کرد که nft های تصادفی $FTM را اعطا می کنند.

توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟ در حال حاضر فقط برای قرعه کشی ها استفاده می شود، اما همانطور که در بالا گفتم، در نهایت به صورت شرط بندی می شود و می توان از آن برای باز کردن جعبه های غارت استفاده کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×