» کوین ها » ارزدیجیتال ChainSwap
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ChainSwap

2024-06-05 109

درباره ChainSwap

ChainSwap به عنوان یک راه حل انقلابی ظاهر می شود و شکاف بین بلاک چین ها را پر می کند و آینده ای با قابلیت همکاری بیشتر را تقویت می کند. ما با پیشروی یک پروتکل مبادله زنجیره ای امنیتی ابتکاری و پیشرو در لایه 5، که بر اساس معماری پیشگامانه ChainLink CCIP (پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای) همراه با CCTP (پروتکل انتقال زنجیره متقابل) Circle به وجود آمده است، به این مهم دست یابیم. این رویکرد نوآورانه دارای سطح بی نظیری از امنیت و عدم تمرکز است.

ChainSwap با اذعان به اهمیت حفظ حریم خصوصی در فضای بلاک چین، تمرکز خود را فراتر از امنیت گسترش می دهد. در راستای این امر، ما فعالانه در حال توسعه فناوری‌های مبادله حریم خصوصی و میکسر هستیم و از پیشرفت‌های نسل بعدی برای توانمندسازی کاربران خود با کنترل بی‌نظیر و ناشناس بودن بر تراکنش‌هایشان استفاده می‌کنیم. با افزایش تقاضا برای حفظ حریم خصوصی مالی در جهان غیرمتمرکز، میکسرهای حریم خصوصی کشش قابل توجهی پیدا کرده اند. این ابزارها مبدا و مقصد تراکنش‌های ChainSwap را مبهم می‌کنند و سطحی از حریم خصوصی را به کاربران ارائه می‌دهند که به راحتی از طریق مبادله‌های سنتی قابل دسترسی نیست. با میکسر ChainSwap، کاربرانی که به دنبال صلاحدید مالی هستند، مراقب نقض داده‌ها هستند یا صرفاً با هدف جلوگیری از بررسی ناخواسته فعالیت‌های رمزنگاری خود، راه‌حل مورد نیاز خود را پیدا می‌کنند.

به ما بپیوندید تا مرزهای مبادله زنجیره‌ای متقابل را بازتعریف کنیم و عصر جدیدی از تراکنش‌های رمزنگاری امن، خصوصی و توانمند برای همه را آغاز کنیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×