» بررسی » خرید تتر با دلار
خرید تتر با دلار
بررسی

خرید تتر با دلار

2022-02-17 1079

خرید تتر با دلار

خرید تتر با دلارخرید تتر با دلار چگونه صورت می گیرد؟

امروزه این یکی از سوال های چالش برانگیز برای هواداران ارزهای دیجیتال می باشد .تتر یک ارز ترکیبی و یک ارز پایدار رمزنگاری بر پایه ارز فیات است. ارزش آن به ارزش ارزهای فیات پیوند یا به عبارت بهتر، متصل شده است.

خرید تتر روش های مختلفی دارد . برخی تتر را به صورت حضوری از دوستان و آشنایان می خرند . همچین در فضاهای مجازی هم برخی ربات ها و کانال ها برای این کار وجود دارد . یکی از روش های خرید تتر ، خرید تتر با دلار است .

خرید تتر در صرافی های ارزدیجیتال

خرید تتر با دلار

برخی از صرافی ها از دلار پشتیبانی می کنند . برای مثال صرافی بایننس از ویزاکارت پشتیبانی می کند شما میتوانید دلار خود را به صرافی بایننس واریز کنید و سپس در ازای آن تتر دریافت کنید . همچنین ممکن است در صرافی های داخل نیز این امکان وجود داشته باشد که برای اطلاع در این زمینه میتوانید از بخش پشتیبانی صرافی ها کمک بگیرید . برخی از سایت های نقد کننده درآمد های ارزی نیز خدمات ارزدیجیتال را نیز ارائه می دهند .

با دلار از دوستان و آشنایان به صورت حضوری تتر بخرید

شما نیز میتوانبد در ازای پرداخت دلار به دوستان آشنایان تتر دریافت کنید . این روش یکی از امن ترین روش های خرید و فروش تتر است زیرا شما می توانید طرف مقابلتان را به صورت حضوری ببینید .

خرید تتر از ترکیه

یکی از روش هایی که با تازگی رایج شده است خرید تتر با دلار از ترکیه می باشد . در این روش شما باید حجم زیادی از تتر را بخرید اما در عوض با قیمت های پایین تری خواهید توانست تتر را دریافت کنید . در نظر داشته باشید که این روش نیازمند نقدینگی زیادی می باشد و بیشتر مد نظر صرافی ها می باشد تا مشتری های شخصی . در این روش نیز امنیت پایینی وجود دارد زیرا طرف معامله شما در یک کشور خارجی وجود دارد و امکان پیگیری سفارشات برای شما سخت تر خواهد بود . جهت خرید پک های تتر با امنیت بیشتر می توانید با ارزجو همراه باشید .

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×