» کوین ها » ارزدیجیتال بورساسپور فن توکن
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال بورساسپور فن توکن

2024-06-05 106

درباره بورساسپور فن توکن

بورساسپور فن توکن قرارداد هوشمند BRC-20 است که برای ایجاد انقلابی در تجربیات طرفداران طراحی شده است. دپورتیوو آلاوز با توکن، فرصت شرکت در نظرسنجی‌ها و رویدادهای انحصاری، ایجاد مجموعه‌های دیجیتال، خرید NFT، لذت بردن از گیمیفیکیشن و ویژگی‌های ماموریت مرتبط با جوایز طرفداران، مأموریت‌ها و تجربیات عالی را برای طرفداران فراهم می‌کند.

TMSH، Bursaspor Fan Token را می توان در عملکردهای زیر استفاده کرد.

نظرسنجی و رویدادها دارندگان توکن TMSH می توانند در نظرسنجی ها یا رویدادهای پولی و رایگان در پلتفرم توکن فن Bitci شرکت کنند.

دارندگان توکن TMSH اشتراک وفاداری می‌توانند از توکن‌های بورساسپور برای دریافت جوایز طرفداران، کلکسیون‌های دیجیتال، امتیازات وفاداری و موارد دیگر استفاده کنند.

توکن TMSH تجارت الکترونیکی را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک آینده بورساسپور گنجانده و به عنوان پرداخت برای پرداخت خرید، محصولات، بلیط، عضویت و موارد دیگر با استفاده از BitciPay یا FanApp استفاده کرد.

مزایا دارندگان توکن TMSH، از جمله محصولات امضا شده، با بورساسپور در پلتفرم توکن فن Bitci برای ملاقات و احوالپرسی با یکی از بازیکنان یا اسطوره ها، تماس های تلفنی یک به یک، ورود به رختکن، تماشای مسابقات در VIP یا مناطق مشابه تعامل دارند. ، محصولات رسمی امضا شده، کلکسیون های نسخه محدود و غیره می توانند از مزایا استفاده کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×