» کوین ها » ارزدیجیتال BOUNTYKINDS
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال BOUNTYKINDS

2024-06-05 109

درباره BOUNTYKINDS

◆ پروژه در مورد چیست؟

خود بازی شامل ژانرهای مختلف بازی مانند بازی های کلاسیک تمام دوران مانند بازی های رومیزی، بازی های ماجراجویی نقشه، بازی های مورد علاقه طرفداران مانند بازی های نقش آفرینی (RPG) یا بازی های مورد تقاضا مانند بازی های تیراندازی اول شخص (FPS) خواهد بود. یا بازی های Battle Royale MOBA. این بازی‌ها و حوزه‌های آن توسط شما، بازیکنان و ما توسعه‌دهندگان تعیین می‌شود، و به شدت بر جنبه‌های «بازی برای کسب درآمد» و «تولید مشترک» بازی تأکید می‌کنیم.

◆ چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟

جهان BountyKinds توسط این سیستم دستاورد منحصربه‌فرد دیکته می‌شود که در آن همه مشارکت‌ها در این بازی کمیت شده و به یک عدد تقسیم می‌شوند. این عدد مقادیر پاداش پیچیده ای را که با انجام بازی همراه است تعیین می کند. هدف BountyKinds این است که گیمرها را از فرهنگ های مختلف دور هم جمع کند، صرف نظر از اینکه آنها در دنیای واقعی هستند یا متاورس. به بازیکنانی که بالاترین ارزش های دست یافتنی خود را هدف قرار دهند به این امید که یک بازی با ساختن جهان ایجاد کنند که حتی دنیای واقعی ما را نیز به شیوه ای مثبت تحت تاثیر قرار دهد.

◆ آینده پروژه شما چیست؟

با هر مرحله، بازی‌های جدیدی را به دنیای Bountykinds اضافه می‌کنیم. بازیکنان بازی می‌توانند در مورد بازی‌هایی که بازی می‌کنند و نحوه افزایش NFT برای مبارزه در آن‌ها استراتژیک‌تر باشند. NFT های ویژه ای که به عنوان پاداش در هر فصل حذف می شوند، حق رای برای این DAO درون بازی خواهند بود و به بازیکنان این امکان را می دهند تا صدای خود را در توسعه بازی به گوش دیگران برسانند.

◆ توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟

توکن YU یک توکن کاربردی BOUNTYKINDS است. توکن های YU به عنوان نقاط YU در بازی به عنوان نسبت مبادله 1:1 استفاده می شوند. از نقطه YU می توان به عنوان ارز درون بازی برای خرید NFT یا بورسیه NFT استفاده کرد. امتیاز YU روزانه به عنوان پاداش به ازای هر درصد از امتیازهای بازی در BountyKinds به بازیکنان توزیع می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×