» کوین ها » ارزدیجیتال Bored Candy City
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Bored Candy City

2024-06-05 0010

درباره Bored Candy City

Bored Candy اولین AMM و DEX در زنجیره کرونوس است که 100٪ هزینه های جمع آوری شده را به جامعه باز می گرداند.

در واقع، اکثر DEX/AMM در کرونوس و سایر زنجیره‌ها 0.30 درصد هزینه مبادله می‌گیرند. سپس نصف (0.15%) را به تامین کنندگان نقدینگی پس دهید و نیم دیگر را نگه دارید.

البته استثنائاتی نیز وجود دارد، مانند MMFinance که 0.17٪ را شارژ می کند (ارزان ترین در Cronos در حال حاضر)، سپس 0.10٪ را به ارائه دهندگان نقدینگی پس می دهد، 0.05٪ را برای بازخرید MMF استفاده می کند و 0.02٪ را نگه می دارد.

ما یک صفحه از کتاب تاکتیک‌های MMFinance می‌گیریم و فراتر می‌رویم.

هنگامی که یک توکن را در صرافی ما مبادله می کنید، 0.15٪ کارمزد معاملاتی را پرداخت خواهید کرد. کمترین هزینه ثبت شده در هر زنجیره.

علاوه بر آن، ما نقدینگی متعلق به پروتکل را نیز نگه خواهیم داشت. این بدان معنی است که بخشی از کارمزدها برای بازخرید $CANDY و تشکیل CANDY/CRO LP استفاده می شود:

0.10٪ – به عنوان پاداش برای ارائه دهندگان نقدینگی به استخرهای نقدینگی بازگشت.

0.05٪ – خرید CANDY $ برای تشکیل نقدینگی متعلق به پروتکل

MMFinance اولین پروژه در Cronos بود که نقدینگی متعلق به پروتکل را معرفی کرد و کارمزدها را کاهش داد. با این حال، Bored Candy هزینه ها را حتی بیشتر کاهش می دهد و همه آن را به جامعه باز می گرداند.

ما به‌عنوان همکار تاجر، فکر می‌کنیم طبیعی است که درآمد خود را قربانی کنیم تا به جامعه کمک کنیم تا بازارهای فعلی را تحمل کند. با تخصیص تمام کارمزدهای ما به پاداش و بازخرید.

علاوه بر آن، بازخرید CANDY دلار از بازار و تشکیل LP، فشار کاهش‌دهنده‌ای بر دلار CANDY ایجاد می‌کند و قیمت و حجم معاملات را بالا می‌برد.

به علاوه، با تشکیل LP، ما مطمئن می شویم که $CANDY هرگز نقدینگی ندارد، حتی اگر این بازار نزولی برای همیشه ادامه داشته باشد، همیشه نقدینگی برای شما وجود خواهد داشت تا $CANDY را بفروشید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×