» کوین ها » ارزدیجیتال باب کوین
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال باب کوین

2024-06-05 108

درباره باب کوین

Bob Eco Hong Kong Ltd (شرکت پشت باب کوین) یک شرکت انتفاعی انرژی پاک و خودروهای الکتریکی است که عمدتاً در اروپا، آسیای شرقی و آفریقا فعال است.

Bob Eco زیرمجموعه ها و برندهای مختلفی مانند Bobrental، Bobfleet، Bobmobile، Bobx و Bobsolar را مدیریت می کند. Bobfleet و Bobmobile عمدتاً در قاره آفریقا و آسیا فعال هستند که Bobrental و Bobsolar عمدتاً در اروپا فعال هستند.

تمرکز اصلی Bobfleet تولید و اجاره خودروهای برقی دو و سه چرخ در سراسر اکوسیستم آن است. Bob Eco Model X اولین موتورسیکلت برقی آفریقایی است که برای سواری و حمل و نقل کالا استفاده می شود. Bobfleet یک شبکه شارژ برای تعویض باتری برای کاربران ارائه می دهد و با هدف ایجاد اشتغال و حفاظت از محیط زیست، تأثیر اجتماعی را در قلب تجارت خود قرار داده است. این در حالی است که به دارندگان سکه این فرصت را می دهد تا بازده خوبی در توکن های خود داشته باشند. باب اکو وسایل نقلیه الکتریکی را از طریق دارایی های مالی ارائه می دهد تا پتانسیل های انسانی را در بازارهای نوظهور تقویت کند. این پروژه وضعیت موجود را به چالش می‌کشد و به افراد محروم فرصتی بی‌سابقه برای خرید موتورسیکلت برقی باب برای کسب درآمد پایدار ارائه می‌دهد.

باب‌کوین یک رمزارز با پشتوانه دارایی‌های اجتماعی است – یک نمایندگی امن رمزنگاری شده از حقوق دارندگان باب کوین برای دریافت سود از توکن‌هایشان. از آنجایی که هر باب کوین به یک وسیله نقلیه الکتریکی که توسط باب اکو مدیریت می شود مرتبط است، توکن ها همیشه توسط ارزش دارایی ای که نشان می دهند پشتیبانی می شوند. این دارایی ها وسایل نقلیه الکتریکی و اشیاء موجود در سیستم Bob Eco را پوشش می دهد که هم محیط زیست را پاک می کند و هم به مردم کشورهای در حال توسعه کمک می کند تا زندگی خود را تامین کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×