» بررسی » Bitfarms عملیات را با جذب ماینر استراتژیک تقویت می کند
بررسی

Bitfarms عملیات را با جذب ماینر استراتژیک تقویت می کند

2024-04-12 1020

همچنین می توانید این خبر را در BH NEWS بخوانید: Bitfarms عملیات را با استخراج استراتژیک ماینر تقویت می کند.
شرکت مشهور استخراج بیت کوین Bitfarms در اقدامی برای ارتقای قابلیت های استخراج بیت کوین ، سرمایه گذاری قابل توجهی در سخت افزار جدید انجام داده است. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که 87796 واحد ماینینگ اضافی را خریداری کرده است و خود را برای تقویت کارایی و خروجی قرار داده است. این خرید با استراتژی توسعه گسترده تر شرکت، که شامل نقشه راه برای افزایش ظرفیت آن در طول سال است، هماهنگ است. پیش‌بینی می‌شود که تجهیزات جدید Bitfarms را در مقیاس‌بندی ظرفیت عملیاتی خود به ۲۱ اگزاهاش در ثانیه (EH/s) تا پایان سال تسهیل کند، که یک افزایش قابل‌توجه در پتانسیل استخراج آن است.

گسترش استراتژیک قبل از نصف شدن بیت کوین

Bitfarms در پیش بینی رویداد نصف شدن بیت کوین، مشتاق است زیرساخت های استخراج خود را تقویت کند. این حرکت استراتژیک شامل ادغام ماینرهای تازه به دست آمده با ناوگان موجود، از جمله 35888 بیت مین T21 است که در نوامبر خریداری شد. هدف رویکرد پیشگیرانه این شرکت اطمینان از افزایش بهره وری عملیاتی و آمادگی برای نصف شدن است که از لحاظ تاریخی بر پویایی بازار بیت کوین تأثیر می گذارد.

افزایش ارزش بیت کوین به بالاترین حد خود (ATH) Bitfarms و دیگر نهادهای معدنی بزرگ را به سرعت بخشیدن به برنامه های توسعه خود سوق داده است. قابل ذکر است که انتظار می رود نصف شدن قریب الوقوع رقابت را برای سخت افزارهای ماینینگ تشدید کند، زیرا پیشرفت های اخیر در هوش مصنوعی تقاضا و قیمت این تجهیزات را افزایش داده است.

حرکات بازار و ارزش بیت کوین

نوسانات قیمت بیت کوین تحت نظارت دقیق است، به خصوص با توجه به رویداد نصف شدن. ارزش کریپتوکارنسی برای مدت کوتاهی به بالای 69000 دلار رسید و به 64500 دلار کاهش یافت. با این حال، بیت کوین انعطاف پذیری خود را نشان داده و با وجود افت 5 درصدی در روز، تا حدود 66000 دلار بهبود یافته است.

نکاتی که باید در نظر گرفته شود

  • خرید ماینرهای جدید توسط Bitfarms اقدامی حساب شده برای افزایش ظرفیت استخراج به 21 EH/s تا پایان سال است.
  • گسترش این شرکت در واکنش مستقیم به افزایش قیمت بیت کوین و رویداد نصف شدن است که پاداش استخراج را کاهش می دهد.
  • قیمت بیت کوین بی ثبات است و افت های اخیر بر غیرقابل پیش بینی بودن بازار ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

این تصمیمات استراتژیک توسط Bitfarms منعکس کننده یک رویکرد سه جانبه برای تثبیت موقعیت خود در صنعت رقابتی معدن است. با ایمن سازی یکی از جدیدترین و بالقوه کارآمدترین ناوگان، Bitfarms آماده است تا پیشرفت های قابل توجهی در بهره وری و بهره وری استخراج داشته باشد.

این پست برای اولین بار در BH NEWS ظاهر شد: Bitfarms عملیات را با جذب ماینر استراتژیک تقویت می کند

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×