» بررسی » Bitfarms برای نصف شدن بیت کوین با خرید عمده ماینر آماده می شود
بررسی

Bitfarms برای نصف شدن بیت کوین با خرید عمده ماینر آماده می شود

2024-04-12 1022

همچنین می‌توانید این خبر را در COINTURK NEWS بخوانید: Bitfarms برای هاوینگ بیت کوین با خرید عمده ماینر آماده می‌شود.
استخراج کننده معروف بیت کوین Bitfarms گامی قابل توجه جلوتر از هاوینگ برداشته است. این شرکت برای افزایش بهره وری و تولید، 87796 ماینر جدید خریداری کرد. در 2 آوریل، Bitfarms از طریق یک پست رسانه اجتماعی در X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد)، خرید دستگاه های استخراج جدید را اعلام کرد، در حالی که برنامه های آینده توسعه مزرعه و نقشه راه برای افزایش ظرفیت در سال جاری را به اشتراک گذاشت. در این اطلاعیه آمده است که خرید ظرفیت عملیاتی بیشتری را در خود جای می دهد و تا پایان سال به 21 EH/s می رسد.

رویکردهای نصف کردن بیت کوین

این تیم، به دنبال موفقیت ماینرهای فعلی T21 و برنامه های توسعه مزرعه خود، گامی جسورانه در راستای همسویی با نصف شدن بیت کوین آینده برداشتند .

همراه با خرید 35888 بیت مین T21 و توسعه مزرعه ما که در نوامبر اعلام شد، این 87796 ماینر جدید برای رسیدن به 21 EH/s تا پایان سال کافی خواهند بود و بازده عملیاتی بالاتری را ارائه می دهند.

به نظر می رسد قیمت بیت کوین نیز بر تصمیمات استخراج کنندگان بزرگ تاثیر گذاشته است. Bitfarms پس از رسیدن به ATH خود، اقداماتی را برای انجام خریدهای قابل توجه انجام داد.

پیشرفت‌های هوش مصنوعی و نصف شدن پاداش‌های استخراج، همه را به اقدام سریع ترغیب می‌کند و باعث افزایش قیمت برای سخت‌افزار مورد استفاده در هر دو زمینه می‌شود.

ماه گذشته فاش شد که ماینرهای کریپتو در ایالات متحده در تلاش برای به دست آوردن ماشین های مستعمل از گذشته بوده اند و به دنبال دسترسی به سخت افزار محاسباتی بوده اند.
مانند اکثر شرکت های استخراج بیت کوین، Bitfarms نیز برنامه توسعه خود را به دنبال افزایش قیمت BTC و افزایش پذیرش در کشورهای مختلف اعلام کرد. این حرکت به عنوان بخش مهمی از استراتژی سه جانبه آن برای پیشبرد استخراج در صنعت برجسته است.

این سفارشات برنامه توسعه ما را برای سال 2024 محکم می کند و راه را برای بهره برداری از جدیدترین و بالقوه کارآمدترین ناوگان معدنی در صنعت هموار می کند. ایمن سازی این ماینرها بخش مهمی از استراتژی ما برای دستیابی به بهبودهای سریع و معنادار است…

بیت کوین اکنون چقدر ارزش دارد؟

با نزدیک شدن به نصف شدن برنامه ریزی شده برای 19 آوریل، همه نگاه ها به قیمت بیت کوین دوخته شده است. پس از چند روز ماندن بالای 69000 دلار، قیمت بیت کوین امروز به شدت کاهش یافت و به 64500 دلار رسید.

تا زمان نگارش این مقاله، بیت کوین تا حدودی بهبود یافته و در سطح 66000 دلار معامله می شود. با وجود این سطح قیمت، مهم است که به یاد داشته باشید که بیت کوین امروز افت 5 درصدی را تجربه کرده است.

این پست برای اولین بار در COINTURK NEWS ظاهر شد: Bitfarms برای نصف کردن بیت کوین با خرید عمده ماینر آماده می شود

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×