» کوین ها » ارزدیجیتال رمز ارز Biconomy
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال رمز ارز Biconomy

2024-06-05 105

درباره رمز ارز Biconomy

توکن Biconomy (BIT) چیست؟

BIT یک دارایی دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance است و مطابق با BEP20 است. توکن BIT به نفع جامعه ایجاد شده است، Biconomy تضمین می کند که جامعه در هنگام انتقال توکن از مطلوب ترین شرایط و کمیسیون برخوردار است.

ارزش BIT تا حدی به شهرت صرافی ارز دیجیتال Biconomy بستگی دارد، اما عوامل دیگری نیز بر آن تأثیر دارند. دلیل ایجاد توکن BIT تمایل به افزایش مشارکت افراد در استفاده از صرافی، دادن حق مشارکت آزادانه در حیات بورس و فعالیت های آن و دریافت پاداش به جامعه بین المللی صرافی بود. برای این. توکن BIT نمونه ای از واحد پولی اقتصاد شرکت ها و شرکت های آینده است که در آن هر کاربر تصمیم گیرنده خواهد بود و به ابتکاراتی که شخصاً برای او سودمند است – در نهایت به اکثریت – رأی می دهد. داشتن توکن مخصوص به خود به Biconomy اجازه می دهد تا یک استراتژی بازاریابی انعطاف پذیر ایجاد کند تا بتواند کاربران جدید را جذب کند و پلتفرم خود را بیشتر رشد دهد. یکی از عملکردهای کلیدی توکن کاهش کمیسیون برای عملیات معاملاتی در صرافی است که معمولاً از کیف پول کاربران پرداخت می شود. با این حال توکن چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. با استفاده از BIT، کاربران می‌توانند طرح‌های ماهانه وضعیت VIP را برای دریافت تخفیف در هزینه‌های تراکنش خریداری کنند. دارندگان توکن حق رای دادن در تصمیمات مبادلاتی را دارند، می توانند برای خریدهای فصلی جوایز کریپتو دریافت کنند و همچنین به رویدادهای ویژه دسترسی زودهنگام داشته باشند. دارندگان BIT در هر زمانی می توانند توکن را با ارزهای دیجیتال دیگر معامله کنند.

چه چیزی توکن Biconomy (BIT) را منحصر به فرد می کند؟

BIT یک مدل کاهش تورم را اتخاذ می کند: هر تراکنش 6٪ مالیات دریافت می کند و تمام 6٪ برای سوزاندن به آدرس سیاه چاله منتقل می شود 000000000000

برای کارمزد عملیات تراکنش ارز صرافی Biconomy، 50% برای خرید مجدد و سوزاندن توکن های BIT استفاده می شود – این امر تورم را مهار می کند.

دارندگان توکن BIT شرایط کمیسیون معاملاتی ویژه ای در صرافی Biconomy خواهند داشت که به تعداد توکن های در انتظار بستگی دارد.

نگه داشتن توکن های BIT فرصتی را برای به دست آوردن سهم پروژه های بلاک چین با کیفیت بالا که توسط بنیاد Biconomy سرمایه گذاری شده است، ارائه می دهد و آستانه مشارکت کاربران در سرمایه گذاری سطح اول را کاهش می دهد.

بخش قرارداد:

مورد استفاده از طرح پیگیری: BIT برای زنجیره هوشمند، DEX، NFT و سایر محصولات بالقوه Biconomy اعمال خواهد شد.

BIT Tokenomics

*مجموع صدور بیت بیت: 1000 میلیارد توکن بیت*

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×