» کوین ها » ارزدیجیتال Bean Cash
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Bean Cash

2024-06-05 106

درباره Bean Cash

ماموریت Bean Cash این است که “یک ارز دیجیتال بادوام، با یکپارچگی بالا، یک ذخیره ارزش و وسیله ای برای مبادله برای تراکنش های روزانه — که در آزمون زمان مقاومت می کند!”
Bean Cash کاغذ سفید اصلی بیت کوین را به عنوان اصل راهنمای خود می شناسد و بر اساس فناوری هسته بیت کوین با ورودی های Peercoin برای پایه ویژگی اثبات سهام (PoS) آن ساخته شده است.

هیچ جمع آوری سرمایه یا پیش معدن وجود نداشت. بلاک چین (که در آن زمان BitBean نام داشت) در 13 فوریه 2015 راه اندازی شد. پس از یک مرحله اثبات کار SHA256، Bean Cash به یک ارز PoS خالص تبدیل شد. پاداش بلوک در 1000 لوبیا به اضافه هر کارمزد تراکنش ضمیمه شده به تراکنش‌های موجود ثابت است. این اولین نمونه از این نسخه از PoS بود که جامعه Bean Cash آن را “اثبات باقلا” (PoB) می نامد. زمان بلوک هدف Bean Cash یک دقیقه با حداکثر اندازه بلوک 20 مگابایت است. پیش بینی می شود در سال 2111 به حداکثر عرضه 50 میلیارد حبوبات برسد.

این تیم متشکل از داوطلبانی از سراسر جهان است که زمان و منابع را به پروژه اهدا می کنند. Team Bean انجمن بزرگتر Bean Cash است که متشکل از هر کسی است که به این فناوری علاقه دارد. هر کسی که بتواند ثابت کند 1٪ یا بیشتر از Bean Cash برجسته فعلی را در اختیار دارد، می‌تواند به Bean Core بپیوندد و در جهتی که توسعه Bean Cash پیش می‌رود، رای دهد. هیئت اجرایی متشکل از 3 عضو Bean Core است که 5% یا بیشتر از Bean Cash موجود را در اختیار دارند. آنها با اجماع حکومت می کنند. اگر رای به اتفاق آرا نباشد، تصویب نمی شود. هیئت مدیره ممکن است پیشنهاداتی را که از طرف Bean Core ارائه می شود رد کند یا پیشنهادات خود را ارائه دهد. هیئت مدیره نیز می تواند توسط 2/3 فوق العاده اکثریت Bean Core رد شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×